Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kell egy nőt beidomitani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy nőt beidomitani?

Figyelt kérdés
H azt csinálja amit én akarok

2012. dec. 22. 21:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
31%
pedig vannak könnyen irányítható gyenge jellemű nők akik felett idővel teljesen át lehet venni az irányítást, de kétlem hogy ezt így le lehetne írni egy kérdéshez.
2012. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 Ywerd ***** válasza:
A hosszú válaszolónak köszönöm a homo sapiens sapiens női egyedéről írt jellemzését,rég nevettem így könnyesre magam...De a kérdésre válaszolva,ha igazi férfi vagy és a kapcsolatodban is férfiként viselkedsz,akkor ,ha a partnered nő ,akkor úgyis hozzád fog idomulni...ahogy te is hozzá...
2012. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
90%
mi van fáj az igazság, hogy le lettem pontozva? igen is vannak olyan nők akiknek nincs kiforrott személyiségük és mindig az aktuális férfihoz idomulnak. a hosszú válaszolóval ellentétben szerintem nem büntetéssel hanem fondorlatos hazugságokkal kell elérni a kívánt célt. a kapcsolat-ismertség elején kiemelten fontos, hogy nagynak-erősnek-határozottnak és sikeresnek mutatkozzon az illető. keresztkérdésekkel ki kell szedni a nőből, hogy mi érdekli mi az ami fontos neki ez alapján úgy kell beállítanod magad, hogy te ilyen vagy. persze fontos, hogy a nő jöjjön rá. gyakorlatilag politika: azt kell mondani amit hallani akar. az olyan embereket akik felismerik, hogy hazudsz azokat eltávolítod az életéből. így egy idő után csak te maradsz, a nő azt fogja gondolni, hogy csak te érted meg. emellett még az önbizalmának a leépítése is fontos. egy példa: dícséred, hogy nem kell smink, nem kell fodrász mert úgy is szép, mire visszavesz magából így kevesebb bókot kap, csökken az önbizalom. hozzáteszem, hogy én ilyet sosem csináltam, nem próbáltam, de láttam, hogy bizonyos ismerőseim, hogy csinálnak hülyét bizonyos nőkből, szóval nem találtam ki!
2012. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
94%

Lehet félreértem a szitut, de úgy látom páran komolyan vették, amit irtam(akinek nem inge, ne vegye magára);


Én vagyok a hosszú válaszoló, és ha nem tünt volna fel, csak egy poén az egész, 1xrüen iderizsáztam egy tudományos nyelvezetü kamuszöveget :D

Csak hogy világos legyen: eszembe sem jutna soha igy bánni egy nővel, eleve az idomitás szó már felb-sz, ha egy emberi lénnyel szemben használják, aki pedig igy bánik egy nővel, azt a tökeinél fogva kéne fellógatni.

2012. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
23-as szerintem vegyél egy hideg zuhanyt, az első válaszodnál még én sem értettem, hogy miért pontoztak le, hiszen egyet értek azzal, hogy vannak olyan nők, akik kifejezetten igénylik, hogy megalázzák és semmibe vegyék őket, van ilyen az ismeretségi körömben.. viszont a második válaszodnál, ahol körmönfontan megfogalmaztad, hogy mit kell tennie egy nővel, hogy "beidomuljon".. őszintén szeretném azt hinni, hogy te nem tartod ennyire ostobának a nőket és nem gondolod komolyan, hogy huzamosabb ideig el lehet hitetni nővel vagy bárkivel, hogy téged olyan érdekel, ami igazából nem meg a többi, amit írtál.. ha komolyan gondolod, akkor készülj fel az egyedüllétre :)
2012. dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező!


Nagyon szánalmas vagy!

Téged kéne jó modorra idomítani!


Hülye,tanyasi proli!

2012. dec. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
A nő nem kutya hogy imodítani lehessen, tudod az emberi kapcsolatok alapja a kommunikáció, és hogy különösen párkapcsolatba egyenragúként kezeljük a másikat innentől kedves kérdező te egy rettenetesen elb@szott egy gyökér vagy. Amúgy van egy-két önérzetes nő is a világon, én mondjuk szóra se méltatnék egy ilyen IQ fighter-t mint te de ha hipotetikusan ismernélek és erőszakkal próbálnál "idomítani" valószínüleg azonnal kasztrálnálak...
2012. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 A kérdező kommentje:
Most mé?
2012. dec. 25. 18:32
 29/70 anonim ***** válasza:
Most mi a baj azzal h ezt megkérdezte?
2013. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:

Hogyan lehet egy pasit beidomítani?


mert ez szépen hangzik kedves unintelligens utolsó?

2013. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!