Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kell egy nőt beidomitani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy nőt beidomitani?

Figyelt kérdés
H azt csinálja amit én akarok

2012. dec. 22. 21:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
ki irta ki ezt a kérdést?
2013. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
uhhhh
2013. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
mekkora f@sz vagy :D
2013. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
Jópénzért elárulom. :D
2013. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
hmm.. érdekes kérdés
2013. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
de jót nevettem rajtatok :D
2013. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:

2012-12-22 21:12 Fú de irigylem a 4. válaszadót, hogy ilyen jó szám időpontban sikerült válaszolnia! :D

Amúgy amikor elolvastam a kérdést utána fél percig hangosan nyihogva röhögtem, de utána amint lehiggadtam és gondolkodtam egy picit, rájöttem, hogy a kérdés amit feltettél tulajdonképpen minden férfi rejtett vágya, akárhogy is tagadjuk és nem is rossz kérdés. Igazából erre nincsen algoritmus, lehetséges, hogy lesz olyan szerencséd, hogy olyan nőt találsz aki már alapból be van idomítva, aki alapból hasonló dolgokat szeret csinálni, mint amit te akarsz. Na ezt hívják nagy Ő-nek manapság. amúgy is olyan hatást vált ki belőled, hogy ne akarjál olyat ami neki nem jó, így nagyjából majd azt csinálja amit akarsz :D

2013. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
Nem jó az, higyjétek el, ha "be van idomítva" egy nő. Nincs saját véleménye, akarata, minden jó amit mondasz, neki, amit csinálsz vele. Unalmas, olyan mintha egyedül lennél. Ha nektek ez kell és tényleg ilyenről álmodtok, akkor hajrá, a fenti tanácsok szerintem is működ(het)nek. De szerintem jobb egy saját magát tisztelő, talpraesett, önálló és tüzes hús-vér nő, mint egy gumibaba.
2013. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 Nem mondod :D ***** válasza:
Szerintem a kedves kérdező a "nő" kifejezés alatt valami állatra gondolt, mert én nem hiszem, hogy értelmes női egyed szóba áll ilyen gyökérrel :D
2013. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:

"Szerintem a kedves kérdező a "nő" kifejezés alatt valami állatra gondolt, mert én nem hiszem, hogy értelmes női egyed szóba áll ilyen gyökérrel"


Érdekes gondolat. :)

A mai nők mondják azt hogy nekik nem lehet parancsolni,ők azt csinálnak amit akarnak,őket nem idomíthatja senki.

Generációkkal ezelött,minden nő idomított volt.Kiszolgálta a férjét,mindenben a kedvében járt és még uramnak is nevezte.Csak a mai világban vannak elszálva maguktól a nők,az olyan férfiaktól mint akik itt azt mondják hogy ők az ilyen férfiakat mint a kérdező,kiherélnék,megvernék stb.

A nőknek nem kell tudniuk megvédeniük magukat,mert a herélt férfiak megteszik helyettük.Nevetségesek,szánalmasok vagytok ti eunukok. :)

2013. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!