Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Apámém elutaztak és bulit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apámém elutaztak és bulit tartottam. A hülye fiúk kinyitották anyámék szekrényét és elővettek egy vibrátort. Én nem is tudtam róla, tők ciki volt. Mit tegyek. Azt a gond, hogy valahova elrakták, de nem találom, honnan szerzek másikat?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 14:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mérhetetlenül egyszerű.

Lemész a szekszshopba, és közlöd:

-Kérek egy ugyanolyan vibrátort mint anyámé!


Ha tudod a típusát, pl "Nagy medve", akkor rendelni is lehet.

Használtan szerintem olcsóbb.


Esetleg meg is lehet keresni, vagy megkérdezni a kedves cimboráktól, hogy ki dugta el (fel).

2008. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen márka volt, csak azt láttam hogy ezüst színű és tud remegni, de nem fogtam meg. Valaki ismeri esetleg a márkákat.
2008. máj. 29. 14:28
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

annyi féle van, mint égen a csillag.


szerintem alsómadár-fogásban ragadd meg az egyik hülyét, aki ezzel szórakozott és érdeklőd meg tőle, hogy hová is tették...

2008. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Szerintem beszéld meg a srácokkal, hogy adják vissza, ha mégsem, akkor a legjobb lesz, ha mindent bevallasz a szüleidnek, megbeszélitek. Lehet kínos lesz a szitu, de fő az őszinteség! Ha pedig mindenáron venni szeretnél helyette, akkor azt szexshopban teheted meg, de hogy kapsz-e majd ugyan olyat..hát..

Inkább az előző verzió, szerintem beszéljétek meg!

2008. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

A leírás alapján "Ezüst nyíl"-ként azonosítom.

Különben meg, kinek égés?

Aki lebukik hogy középkorú házasemberként vibrizik, vagy aki más használt vibrátorát fogdossa...

2008. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Az a kérdés, hogy anyádé vagy apádé volt.
2008. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: szexshopban kb 8-9 ezerért kapsz vibrit. De a haveroknak felajánlanám hogy vagy megmondják hova rakták vagy szólok a szüleiknek hogy elcsenték a szüleid vibrijét. Szerintem nem akarnak égni, úgyhogy előadnák hamar. :D
2008. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha-ha, elég vicces lesz:

"Anyu, a barátaimnak kölcsöndatam a vibriteket, úgyen nem baj?"

A legjobb lenne, ha felvennéd videóra a ledöbbent arcukat és feltennéd a netre.

Ez lenne a legnézettebb oldal.

2008. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Yah, aztán jöhet a második epizód:


A Megkerült Vibri és Anyu - the great reunion!

2008. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csinálj semmit. Nem hiszem, hogy Anyukád rajtad keresné. Majd azt hiszi, nem emlékszik hova rakta. Biztos elég ciki lenne neki megkérdezni bárkit is, hogy hova tűnt a vibrije!
2008. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!