Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Menstruációkor is szoktál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruációkor is szoktál szeretkezni a barátoddal?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 13:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jólvan hagyjuk már ezt a mért ne szeretkezhetnék hisz kivánom őt. Azt gondolod, hogy én talán nem, mert nem szeretkezem vele mikor épp megvan? Szimplán tudom, hogy sokkal könnyebb bármit is benyalni, és szerintem akkor sem gusztusos hogy az én vérem, meg nyálkahártya darabkáim, meg alvadt vér darabok a pasim cerkáján figyeljenek. qurvára nem romantikus, se nem esztétikus, se nem higiénikus. Mert nem csak te, hanem pasid is benyalhat valamit.És nem azért mert koszos vagy, vagy mert csalod, hanem mert egy véres helyre rakja be és a véren át köztudott mit el lehet kapni. Amúgy meg kórházban melózom és van némi fogalmam a sima és az intim higiénia nem megfelelő használatáról....

Az az x nap még jót is tehet a kívánalomnak, mert addig legalább jól ki lesz éhezve egy jó kiadós szexre.....

Ezt annak a válaszolónak szántam, aki szerint ez nem gusztustalan, és ő nem bírja ki azt az x napot.....

2009. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
de a menszesz utolso napjaiban gumival is veszélyes???
2009. aug. 26. 18:16
 13/18 anonim ***** válasza:
14:13-as, mondd csak, hány éves vagy, hogy ilyen izgalmas furcsaságnak találod az anális szexet? Az orális szexről hallottál már?
2009. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen. Miért ne tennénk. Ha szeretjük egymást, akkor ilyen apróság nem jelenthet akadályt.
2009. aug. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk, nem mondta még hogy szerinte undorító vagy bármi, csak én abban az időben pont nem kívánom, ezért hanyagoljuk.
2009. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Tiszta nevetséges... És nagy okos, kérem mondja meg, hogy az óvszer nem épp a fertőzések elkerülésére és a nem kívánt terhesség megelőzésére való ? Mert, minta ezt is írtam volna, hogy ÓVSZER HASZNÁLAT. Tessék figyelmesebben olvasni.

Na meg, mintha nem csak én nem tartanám gusztustalannak.... De seemmmiii baj... Vicc... (Remélem érti, akinek írom.)

KEDVES KÉRDEZŐ, A LÉNYEG, HOGY SZERINTEM, HA TE SEM TARTOD GUSZTUSTALANNAK ÉS A PÁROD SEM, AKKOR HAJRÁ! A FINNYÁS EMBEREK MEG ÍGY JÁRTAK.

2009. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem.
2009. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Sztem gusztustalan! Én nem szoktam! Kibírjuk azt az 5-6 napot!
2010. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!