Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » FIUK. Ti mennyire gondoljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK. Ti mennyire gondoljátok gáznak ha a csaj v mit elront az ágyban?

Figyelt kérdés
nem nagyon merek új pózokat kiprobálni mert félek h elrontok valamit és valahogy én ezt kinósnak,cikinek érzem:S! jogosan?
2009. szept. 15. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

az új póz nem azért új mert mindkettőtöknek új?

Ebben pont ez a vicces...Mi épp ezért szeretünk sok új dolgot kípróbálni...Nem cink. Ha megfelelő kapcsolatban vagy a pároddal akkor simán meg tudjátok beszélni. Ha meg nem. Akkor minek szeretkezel vele?

2009. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

Nem hiszem h gáz lenne. Szerinted melyik a jobb... Elrontasz valamit egy póz kapcsán, jót nevettek rajta, vagy pedig monotonná válik a szex?

Nyugi, egyébként is... nincs mit elrontanod szex közben! Hacsak tökön nem térdeled szegényt^^

2009. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Most vizsgázol vagy szeretkeztek? Ez nem verseny, hogy elronthass valamit.
2009. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

és azt megtudjátok mondani pontosan h is kéne csinálni azt amikor a fiu fekszik én meg rajta ülök?


amug köszönöm az edigi válaszokat!

2009. szept. 15. 18:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

fel-le mozogni, mintha lovagolnál

de csipőből told fel magad

2009. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, csípőből
2009. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Juj hallod nálunk is ugyan ez van..

Nem merek lovagolni... Múltkor el is rontottam, aminek köszönhetően pánikroham tört rám, ott kellett abbahagyni mindent.. Ennél rosszabb neked sem lehet...

2009. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
uhh nem hangzik jól :S.leginkább attol félek h rosszul mozgok és fájdalmat okozok neki:S
2009. szept. 15. 19:06
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

1 válaszadó vagyok

Lovagló pózban mélyebben fog belédhatolni. Ha elrontasz valamit az max neked fog fájni.:)

Amúgy én is szeretem ha kicsit átveszi a stafétát a párom:P

2009. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
nekem se ment a lovagló póz elsőre,mert vagy nem tudtam gyorsan mozogni vagy elfáradtam.másodjára a barátom segitett fogta a csípőm és ő is mozgott.kérd meg h segitsen és jólesz hidd el :)
2009. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!