Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem kíván a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a barátnőm?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok válaszát várom, de persze srácok is írhatnak!



A barátnőmmel már jó pár éve járunk, kezdetben nem volt különösebb gond szexuális téren, igaz mindig kisebb "étvágyú" volt nálam, de ezt még tudtam tolerálni, mivel sajnos alap helyzetben is ritkán tudunk szeretkezni, mert nagyon ritkán tudunk zavartalanul kettesben lenni, de azért néha-néha megtudtuk oldani a dolgot, viszont az utóbbi időben ez megváltozott...Hát elég durván hagzik, de idén még nem szeretkeztünk!!! (Pedig lett volna rá alkaloom, ha nem is sok.)És nem értem az okát. Soha semmi jelét nem mutatja, hogy kívánna vagy, hogy ez a dolog őt zavarná, sőt ha próbálkozok valamivel, mert szerintem a petting is jobb, mint a semmi, akkor is elutasítás a válasz. pl.ha a bugyija felé kezdem simizni, elhúzza a kezem, stb. Az utóbbi időben már nem is nagyon próbálkozom dacból, mert tudom, hogy hiába. Már jó ideje mindig eltervezem, hogy a legközelebbi találkozásunk alkalmával felhozom a témát de mégsem teszem meg, mert rettegek a választól...halálosan szeretem, és nem tudnám elviselni, ha azt mondaná, hogy nem kíván vagy, ha a beszélgetésünk döbbentené rá, hogy valójában már nem is szeret, habár ezt kétlem, de már nem tudok mire gndolni. Tanácstalan vagyok...


2008. jún. 27. 23:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Nem akarlak elkeseríteni de nem lehet h van valakije? elvégre ritkán vagytok együtt ha jól értelmeztem. Ezt pedig nem akarja neked elmondai mert esetleg sajnál. Mielöbb beszélj vele, ennél sokkal rosszab ugysem lesz, mert az se jó ami most van hisz eszed magad a dolgokon, akkor legalább megtudod mi az ok. De az is lehet h nincs senkije pusztán vmi más ok, szóval ne számits a legrosszabbra! :)
2008. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%
Lehet,hogy valami megváltozott benne irányodba,vagy van valaki,bármi lehet.Én a helyedben beszélnék vele erről.A valódi okát csak ő tudná neked megmondani...
2008. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
57%

Egyetértek, szerintem is az a legjobb megoldás, ha ezt megbeszéled vele. Tapasztalatom szerint meg lehet az ilyen dolgokat beszélni velünk. Csak bátran! :)

Lehet új trükköket kéne bevetned... egy kicsit felfrissíteni a dolgokat, meglepően és izgalmasan.

2008. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Csak hétvégén találkozunk általában, ha vége a vizsgáknak, akkor így nyáron már szinte minden nap.

Hát igen, már hónapok óta győzködöm magam, hogy felhozzam a témát.

Eddig mindent megtudtunk beszélni, szexuális tartalmú dolgokat is, de az más egy kicsit mert úgy érzem, hogy ez csak nekem probléma és ezért egy kicsit furán érzem magam...

Azt tudom, hogy nincs 3. személy a dologban, mert ismerem, tudom, hogy van annyi gernce, hogy előbb kidobna, mellesleg azt érzem, hogy szeret. De persze bennem felmerült, hogy mi van, ha megcsal, mert ez lenne a logikus, de túl jól ismerem, tudom, hogy ezt nem tenné meg.... Egyszerűen nem értem. Múlt nyáron kezdődött ez az egész. Nyaraláson ugye együtt töltöttük az éjszakákat és mondhatni, akkor is csak az én kedvemért szeretkeztünk. Láttam rajta, hogy semmi kedve hozzá. És azóta 1, vagy 2 alkalommal csináltuk, már nem is emlékszem pontosan. A barátaim azt mondják, dobjam ki, mert ez így nem normális. Ezzel én is tisztában vagy, de hogy szakítsak vala, ha egyszer szeretem?!

2008. jún. 28. 00:31
 5/27 anonim ***** válasza:
32%

szerinted, nekünk ezt honnan kéne tudnunk? elősször kérdezd meg a barátnődet, és csak utána írj ide.


de az is lehet hogy szégyelli a testét vagy valami ilyesmi problémája van.

2008. jún. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

"elősször kérdezd meg a barátnődet, és csak utána írj ide."

Utána már minek írjak? :D

2008. jún. 28. 00:40
 7/27 anonim ***** válasza:
46%
A 2.válaszoló vagyok.Csak ismételni tudom,amit írtam,hogy beszélj vele erről,mert ez se neki,de főleg neked nem állapot,hogy te ezen rágod magad,mert nem tudod mi van most,miért lett ilyen stb.Hidd el,bármi is a gond,csak ő tudja neked megmondani.Lehet hogy nincs nagy baj,ha mégis van,akkor meg jobb megtudni,mint a bizonytalanságban őrlödni szerintem.
2008. jún. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Hát igen. Tudom hogy megkéne kérdeznem...de nem tudom, hogy hozzam fel a dologot, mivel ugye az utóbbi időben nem épp közonti téma a szex. Csak úgy egy beszélgetés közben dobjam fel, hogy "Te figyelj Kicsim! Mi miért nem dugunk?" ?

ÁÁÁÁ az annyira gáz!!!

2008. jún. 28. 00:47
 9/27 anonim ***** válasza:
46%
Írj neki sms-t ha másképp nem mered megkérdezni, mondd el hogy neked nagyon rossz hogy nem szeretkeztek pedig te annyira kívánod, stb... Egyébként nem lehet hogy valami betegsége van és azért nem akarja? Volt egy ismerősöm akivel ez volt a gond és nem merte elmondani a barátjának. Emiatt szakítottak 3 év után. Vagy egyszerűen csak nem szereti a szexet? Mert hát ilyen is van.
2008. jún. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
46%
Nyilván ne úgy kérdezd meg tőle,ahogy írtad.Biztosan lesz olyan pillanat,amikor ezt szóba lehet hozni.pl egy variáció:"mostanában alig vagyunk együtt,nagyon szeretnék veled szeretkezni..."Vagy valami hasonlót.Meglátod,hogy hogy reagál rá.Ha nem kedvezően,akkor megkérdezheted,hogy valami baj van?Elmondhatod azt is,hogy ez neked így nagyon rossz,hogy nem tudod,hogy mi van.Egy kapcsolat akkor jó,ha két ember mindent meg tud beszélni egymással.Még ezt is.
2008. jún. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!