Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem kíván a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a barátnőm?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok válaszát várom, de persze srácok is írhatnak!



A barátnőmmel már jó pár éve járunk, kezdetben nem volt különösebb gond szexuális téren, igaz mindig kisebb "étvágyú" volt nálam, de ezt még tudtam tolerálni, mivel sajnos alap helyzetben is ritkán tudunk szeretkezni, mert nagyon ritkán tudunk zavartalanul kettesben lenni, de azért néha-néha megtudtuk oldani a dolgot, viszont az utóbbi időben ez megváltozott...Hát elég durván hagzik, de idén még nem szeretkeztünk!!! (Pedig lett volna rá alkaloom, ha nem is sok.)És nem értem az okát. Soha semmi jelét nem mutatja, hogy kívánna vagy, hogy ez a dolog őt zavarná, sőt ha próbálkozok valamivel, mert szerintem a petting is jobb, mint a semmi, akkor is elutasítás a válasz. pl.ha a bugyija felé kezdem simizni, elhúzza a kezem, stb. Az utóbbi időben már nem is nagyon próbálkozom dacból, mert tudom, hogy hiába. Már jó ideje mindig eltervezem, hogy a legközelebbi találkozásunk alkalmával felhozom a témát de mégsem teszem meg, mert rettegek a választól...halálosan szeretem, és nem tudnám elviselni, ha azt mondaná, hogy nem kíván vagy, ha a beszélgetésünk döbbentené rá, hogy valójában már nem is szeret, habár ezt kétlem, de már nem tudok mire gndolni. Tanácstalan vagyok...


2008. jún. 27. 23:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%

Egy-két teória...


1. Gondold át, hogy neki valóban kielégítő volt-e a közös szexuális életetek. Én volt, hogy beleuntam a várakozásba, hogy majd jobb lesz, bár a páromat minden más tekintetben imádtam. Rá kellett jönnöm, hogy amire vágyom az neki nem megy. Egyszerűen nem olyan típus.


2. Úgy tűnik, most ő "dacol". :))

Ritkán szeretkeztek (ahogy írtad)Sok lány gondolja, hogy ha a pasija igazán szeretné akkor bármi áron találkozni/dugni akarna vele. Erre fűtik a barátnők is és az itteni beszélgetésekből is ezt szűrhetik le a lányok. Vagyis a te korábbi visszafogottságod az ő számára azt jelentheti,hogy nem szereted/akarod igazán. Ebbe belepörgeti magát az ember a valóságtól teljesen idegen képzeteket gyártva.

Tudod, hogy a nők mondják, hogy "minden férfi csak -azt- akarja" mégis a nők 80%-a kevesli a szexet? Érdekes, mi? :)))

Szóval... erősebben, hevesebben kell kifejezned a saját vágyadat, érzéseidet hogy ő úgy érezze, hogy még mindig kell neked.


És igen, beszélni kell róla. A nők minden problémájukat beszéléssel oldják meg. Erre vannak kódolva. Ezért jár a szájuk annyit. :)))

Szedd össze magad és beszéljetek a dologról. Mert az elhalgatással ELVESZÍTED!

Olvass utána a Gordon féle kommunikációnak. Az alapja, hogy sose a másikat vádold, sose róla beszélj, hanem arról, hogy benned milyen érzéseket kelt az, amit ő csinál. Így lesz belőle valódi kommunikáció és nem vádaskodás meg veszekedés.

"el vagyok keseredve mert az elutasításodtól úgy érzem...." "Minden alkalommal amikor visszautasítod a szexet, megrémülök, hogy..."

Szívből kívánom, hogy megoldjátok a problémátokat.

2008. jún. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! Jövő hétan találkozunk legközelebb...akkor megfogjuk beszélni a dolgot!!Mert ez így tényleg nem mehet tovább!
2008. jún. 28. 09:15
 13/27 anonim ***** válasza:
31%
Dobd ki a picsába aztán játssza a frigidet valaki mással!
2008. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
66%
Figyu nekem van még egy tippem. Én ugyanígy voltam a pasimmal. Nem tudtam megmagyarázni én sem az okát, és egyszer elmondtam egy ismerősömnek, aki orvosnak tanul. És azt mondta, hogy próbáljam meg elhagyni a fogamzásgátló. Képzeld nekem ez bejött. Sok lánynál blokkolja a libidót. Azóta olyan a szex mint az első félévben volt. Amúgy a gyógyszerszedés 1. évének a vége felé lettek ezek a tüneteim.
2008. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Hát a barátnőm nem is tudom, talán már 3. éve szed fogamzásgátlót (Melaine-t). Elgondolkodtató, amit írtál...
2008. jún. 28. 16:05
 16/27 A kérdező kommentje:

És akkor azóta nem is használsz fogamzásgátlót? Úgyértem, hogy teljesen elhagytad, vagy átáltál egy másikra?

Köszi egyébként, ez mindenesetre megnyugtatóbb verzió, mint az, hogy megcsal, vagy ilyesmi :D

2008. jún. 28. 16:07
 17/27 anonim ***** válasza:
75%
hm.. akkor sok értelme van fogamzásgátlót szednie, ha közben nincs miért.
2008. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
59%

Helló! nem, azóta nem szedek fog. gátlót, mert emelett amit fenn írtam, nekem mást problémát is okozott, valszeg én nem szedhetem majd többet. Most Nuvaringgel védekezünk (hüvelygyűrű), szülés utána valószínűleg majd spirál. Óvszer elég macerás, én nem nagyon szeretem.

Előttem szólónak meg: fogalma sincs a csajnak, hogy miért nem kívánja a szexet, valószínűleg a gyógyszer lenne az utolsó amire gondolna, persze, h nem hagyja abba.

2008. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
46%
Az egyik kommentben írod hogy csak a te kedvedért... Na ez lehet baj, én is azóta nem kívánom a szexet, mióta néhányszor csak a barátom kedvéért voltunk együtt. Remélem meg tudjátok oldani a problémát, én többet nem tudok hozzáfűzni... Talán egy beszélgetés segítene.
2008. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Hát igen, az a nyaraláson volt. Már előtte is jó régen csináltuk, talán 1-2 hónappal előtte, és én meg már alig vártam a nyaralást, főleg a szex miatt, hiszen ha együtt alszunk, akkor nem merülhet fel olyasmi, hogy nem tudunk 2-esben lenni, mint ami általában probléma a hétköznapokon, mert mindig otthon vannak a szülők, ha találkozunk. Erre az első éjszakán ő ment el előbb fürdeni, és mire én is végeztem már aludt. Megmondom őszintén ez sem esett jól, de gondoltam, kimerítette az utázas, majd bepótoljuk utána. De utána sem volt sokkal jobb a helyzet. Ha csináltunk is valamit, akkor is mindig az én kezdeményezésemre csináltuk, tőle akár aludhattunk volna minden este...láttam-éreztem rajta, hogy olyan nagyon nincs hozzá kedve, de ez engem meg felidgesített, hogy még most se használnánk ki a helyzetet, amikor együtt tölthetjük az éjszakát, és nem érdekelt, rámásztam:D

Igazából lehet, hogy ez érzéketlen és önző dolog volt, de nem bírtam magammal, nem vagyok pap.

2008. jún. 28. 21:07
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!