Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok, nyaltatok már szőrös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nyaltatok már szőrös puncit?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen volt?
2013. aug. 6. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

De aztán felébredtem és tiszta nyál volt a bajuszom.

2013. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még nem de szeretnék.
2013. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bummer ***** válasza:
Fiatalon volt egy csaj akinek elég szőrös volt, megpróbáltam, de mondtam, hogy nem megy ha nem vesz le belőle. Amúgy meg ha fazonírozott, vagy szimplán rövid akkor nem zavaró.
2013. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fazon igazítás kell azért,de teljesen jó úgy.
2013. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem marad a számban akkor nincs gond... :D
2013. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szőrös alatt mit értesz? Teljesen szőrös mindenhol, vagy fazonírozott, formára van borotválva? Egyébként nem.
2013. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a legjobb!! Nem köpködtem a szőrszálakat és nem fulladoztam, ha erre gondolsz. Nem dörzsölte a lány borostája az arcomat és fordíva. Sokkal kellemesebb illata volt a lánynak, mint csupaszon és imádom a selymes szőrzetet. Már a gondolata is felizgat! :) De ami talán a legfontosabb, a lány számára sokkal egészségesebb állapot a szőrös. Természetesen ahogy csupasznál, a szőrösnél is alapvető az ápoltság és tisztaság.
2013. aug. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. De csak egyszer. Milyen ritka dolog is. Pedig nagyon jó volt.
2013. dec. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!