Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Meleg kérdés". Ha egy hetero-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Meleg kérdés". Ha egy hetero-nak látszó srác tetszik nektek, ti hogyan közelítenétek felé srácok?

Figyelt kérdés
Főleg ha normálisabb viszonyban vagytok (=kollegális kapcsolat én 24 ő 25). Én passzív vagyok, ő aktív (a macsós kijelentéseit tekintve). Szóval honnan szűrjem le hogy ki meddig megy el? Ötlet? Szóval a rágódás tárgya, hogy megéri-e a barátságot felrúgni egy esetleges kudarcért? vagy ki milyen "bejáratott trükkökkel" rendelkezik, hogy körbetapogatózzon?

2013. aug. 2. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ha hasonszőrű cserépedény lenne akkor már vette volna az adást. Ha viszont nem, ami valószínű akkor lehet hogy lever 1 olyat hogy kihűlsz.
2013. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

A kérdésedben van a válasz. Ha valaki hetero, akkor nem akar azonos neműektől többet, mint barátság. Pont. Ezt jó lenne ha minden meleg megértené végre. Nem vagyok homofób, vannak meleg ismerőseim, a fentieket ezzel együtt értékeljétek.

Szóval borítékolhatod a kudarcot.

Csak gondold végig. Én mint -mellesleg hetero- férfi azonnal észreveszem egy rohadt nagy tömegben is ha van olyan nő aki felfigyelt rám. Ha akar valamit, ha tetszeni akar nekem, az pedig kisüti a szememet. Rohadtul egyértelmű ha valaki akar a másiktól valamit.

Ez nyilván nálad is így van. Tehát ha ne vetted észre hogy tetszenél neki, akkor nyilván nincs mit észrevenni. Meggyőzheted magad az ellenkezőjéről, de annak csak pofáraesés lesz a vége.

2013. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lassan közeledtem, de nem derült ki semmi, nem mondta hogy meleg lenne, de nem is húzott be amikor megérintettem, szóval nem tudom.
2013. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
tudja, hogy meleg vagy? ha nem, akkor lehet úgy gondolja csak haverként közelítesz, és ezt természetesnek veszi. De ha tudja, hogy a pasikat szereted, és te mutatsz neki jeleket amikből levághatja, hogy bejössz neki, akkor lehet, hogy neki is van hajlama, csak nem meri/akarja bevallani. Ezt ne vedd bíztatásnak, de nekem ez a véleményem.
2013. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is hasonló helyzetbe kerültem.., de az ilyen helyzetek általában kudarcba fulladnak..

mert végül a meleg fél nem mer lépni o:

én viszont szeretnék, de nem tudom hogy tudassam ezt a 'heteró' féllel..

Nem tudok róla hogy volt-e barátnője, szóval valszeg nem..

Néha eléggé 'melegesen'(affajta elszólásai vannak, amik lehetnek akár jelek is><') viselkedik..

A lényeg, hogy nekem bejön a csávó, de nem tudom eldönteni, hogy akkor most mi van vele.


PS: elnézést, hogy idepofátlankodtam ezzel a kis írással o.o

2013. aug. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

'heterónak látszó'? Mindegy..

Nem hiszem el h nem tudod kideríteni h az e vagy nem, ha nem lehet rájönni a viselkedéséből..

2013. aug. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha elmondod, hogy meleg vagy, akkor a reakcióból általában le lehet szűrni, hogy mi a helyzet vele. :)
2013. aug. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!