Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Itt gyk-n miért ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt gyk-n miért ennyire kedvesek a fiúk?

Figyelt kérdés

Itt minden fiú azt mondja,nem számít a narancsbőr ,sokkal fontosabb a belső mint a külső,nem baj ha van rajtad plusz kiló,nem baj ha nem vagy ki sminkelve,komoly kapcsolatot akarnak és nem csak dugni,nem csak egy jó fenék számít egy csajon hanem a viselkedése is...


Élőben meg megláttok egy jó feneket és már du_gnátok is..

Stb,stb.


2013. aug. 7. 19:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kedves sem itt, sem máshol. :D
2013. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
én nem mondom ezt :(
2013. aug. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Soha nem írtam ilyet!
2013. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Bunkó kérdezőnek írtam privibe és lenyomorákozott mert a nick nevem nem a rendes nevem. Elmagyarázzátok neki, hogy a nick név az nem a rendes név kell feltétlen, hogy legyen? és csak annyit írtam neki, hogy én megírom midnenkinek a frankót. Erre ő lenyomorékozik. hát iq az van anyukám úgy látom. Ha neked ezért nyomorék valaki akkor sűllyedj el! Béna liba.
2013. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én nem csak itt tudok kedves lenni. :) 18/F
2013. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Itt gyk-n a nők miért írnak ilyeneket,hogy nem a külső a legfontosabb, meg nem számít nekik a pénz? Élőben meg elhajtják a ronda és csóró férfiakat. Stb.stb.
2013. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
51%

Énis "szingli srác" vagyok..

A való életben is kedves vagyok..odaadó, őszinte..és még ezek amik állítólag a nők keresnek, és ronda se vagyok.

Nekem egy kicsit számít a külső../ne legyen azért 20kg-al nehezebb a csaj mint én/a többi nem számít..max a súly.

De hiába vagyok kedves meg minden..mert senkinek sem kellek..

Nem vagyok szex örült, meg fenék örült..én csak meg szeretném ismerni a lányt..hogy milyen..

Ha van itt olyan lány akit érdekel egy ilyen..kedves, odaadó meg ilyenek fiú..az írjon..

17/F

2013. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom de köszönöm :D
2013. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
nem írt vissza mekkora kamu ez a csaj
2013. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
A kettő nem zárja ki egymást, lehetek kedves...... de ha meglátok egy csinos feneket miért is ne csinálnám meg? :D
2013. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!