Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretem a páromat de mostanáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a páromat de mostanában nem kívánom ezért mindig duzzog ha visszautasítom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, mondjuk ne csodálkozz nagyon, ha egy idő után másnál fog kezdeményezni... ha meg nem ezt szeretnéd, akkor pl. üljetek le egymással, és beszéljétek meg, mi lehet a probléma, és hogyan lehetne segíteni rajta.
2013. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok kideríteni, mi okozhatja benned a változást. Ha ketten nem sikerül rájönni, forduljatok szakemberhez.
2013. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted akkor más gond lehet. Menj el a nőgyógyászodhoz, és nézd meg nincs-e valami gond a hormonokkal. A dokid tud adni libidó növelőt ha szükséges, és nem lelki a probléma eredete. Ha az, és csak szeretnéd ha szeretnéd akkor légy őszinte pároddal, mond el neki. Jobb mint a folyamatos visszautasítás.
2013. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
F/Lvagy? Korotok? Miota vagytok együtt? Te tudod az okát, hogy miért nem kivánod?
2013. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Valami okod csak van rá!
2013. aug. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mit számít, hogy mióta vagyunk együtt?
2013. aug. 8. 11:19
 7/14 anonim ***** válasza:

Csak annyit jelent, mióta vagytok együtt, hogy pl. a csokis palacsintát is nagyon sokan szeretik, még sem esik jól minden nap.

Pontosan ezért kell néha túrós, vagy éppen somlói....Fő a változatosság.

2013. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Számít, mert ha mondjuk 2 hónapja az elég nagy baj, kár folytatni ha 10 éve, akkor jó lenne megoldani.


Jó bunkón kérdezel amúgy. Hogy vársz tőlünk segítséget, ha úgy beszélsz velünk, mint a kutyával?

2013. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
#4 vok. Igazad van. Mit számit? De az is mit számit, hogy te kivánod, vagy nem kivánod?
2013. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nézd, én sem kívánom mostanában a párom, de hetente 2szer azért mégis összebújunk, és mindig jó szokott lenni. Most egészségügyi gondok miatt megint két és fél hete nem tudtunk együtt lenni, és már engem is frusztrál :( Jó lenne tudni az okokat, hogy mi lehet a gond?
2013. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!