Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen vibrátort ajánlanátok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vibrátort ajánlanátok? Aki már használt leírná, hogy mire figyeljek oda vásárláskor?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első.24/L

2013. aug. 16. 10:37
 1/9 Flhegmushcicushvok válasza:
Szerintem neked is be válik ami nekem elsőnek 2 fontos tényezőt kell figyelembe venni egyik hogy ha lehet szilikon legyen és a másik hogy ne legyen túl nagy és ne rezegjen nagyon.
2013. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2013. aug. 16. 10:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Én zselé párti vagyok, de igazából ízlés kérdése.Nagyon olcsót semmiképp se vegyél, mert az nem véletlen olcsó.

Figyelj a méretekre! Én szexboltban vásároltam, de a legtöbb ilyen gigantikus méretű lószerszám volt. :D

Nézelődj előtte mindenképp neten, hogy mi a választék. A vibrációból meg az a jó, ami csendes és állítható.

Síkosítót mindenképp vegyél hozzá.

2013. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Belinkelem nekem milyenek vannak, szerintem ezek tök jók-bár rengeteg fajta van,ezek egyszerűek és olcsók, azért nézelődj te magad is.

[link]

[link]

:)

2013. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 László22 ***** válasza:

Sziasztok

Érdeklődnék, hogy mi az a dolog ami rá vesz egy nőt arra hogy vibrátort vegyen magának. Félre ne értsetek semmi bajom sincs vele, meg gondolom maga a kíváncsiság is hajthatja, milyen lehet vagy ilyesmi, de akkor is érdekelne. Vagy csak egyszerűen egyszerűbb fent tartani mint egy pasit? :D Remélem nem bántottam meg senkit sem.


24/F.

2013. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, nem minden nő akkora r*banc, hogy ha viszket neki odalennt, akkor rögtön szétteszi a lábát egy pasinak! Na erre jó a vibrátor.

A célját megteszi, a tisztességed megmarad, hűséges, mindig kéznél van, ha kell és nincs korai magömlése sem. Nem kell félni, hogy teherbe ejt. :D

2013. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
olyant amibe kis mini elem meg gomb elem kell sztem hiba venni, illetve az csak poénnak jó. szóval a legjobb ami 2 ceruzaelemmel megy, vagy 2 vékony ceruza elemmel. Ez utóbbi ritka, a toy-joy cég csinál ilyet. 5000 alatt van. Ja az "5" ös srácnak mondanám, h azért kell vibrit venni, mert jó dolog, és tényleg sajnos a modern életben nincs idő és hely és alkalom a szexre, meg a vallás is tiltja, meg egészségtelen is, sőt halálosan életveszélyes is meg minden. régebben a szénakazalban meg erdőn mezőn megoldották a napi szexet, és még védekezni sem kellett, mert már eleve mindíg áldott állapotban voltak az asszonyok, hiszen 10 gyerek volt az átlag. Mária Terézia Királynőnknél 16 gyerek.
2013. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8===========D ez joféle :D
2013. aug. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Holnap érkezik meg.Egyébként zselést választottam.
2013. aug. 19. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!