Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Erdekel meg vkit az h bűn a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdekel meg vkit az h bűn a házasság előtti szex?

Figyelt kérdés
én 17 vok,még szűz,2évvel ezelőtt még azt terveztem h a nászéjszakámon lesz az első.hát ma már előbbre tervezem,de még mindig akadályoz,h tudom,bűn!lehet h túl vallásos nevelésban részesültem.de régebb büszkék voltak a nők,ha szűzen mentek ferjhez.s most?régebb a fehér menyasszonyi ruha az ártatlanság szimbóluma volt...v ha legalabb a "mai fiatalok" nem tudnak a nászéjszakájukig varni,legalább miert nem várnak 16éves korukig?!miert kell 13 évesen nekifogni?!elhiszem h kivancsisag,de akk is!meddig fog ez fajulni?érdekel a véleményetek!
2008. júl. 3. 17:29
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
55%

Engem érdekelne hogy miért bűn...?

Mármint, ki mondja meg hogy mi a bűn?

Az egyház? És embereket elégetni nem bűn?

Az isten? Nekem semmi ilyesmit nem mondott.

Vagy ki?

Az ember természetes állapota, hogy amint ivaéretté válik, igyekszik szexuális kapcsolatot létesíteni.

Ösztönnek is nevezik.

Ha "bűn" akkor a "teremtő östen" miért nem frissít biost az embereken?


Valakivel akarata ellenére közösülni, illetve úgy gyereket csinálni, hogy nem fogjuk tudni normálisan felnevelni, na az probléma. De hát ugye a gumigyárak dolgoznak...


Mellesleg, miért mindig a vallásos félrenevelésben részesült dolgozóknak van minden szexuális baja?

A vallásos félrenevelés nem bűn?

Csak kérdezem.

2008. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
a 10parancsolat...ne paraznalkodj!
2008. júl. 3. 17:40
 3/44 anonim ***** válasza:
79%

Buta vagy, válaszadó. Az ember nem engedelmeskedhet az ösztöneinek. Nem lehet ezzel magyarázni, akkor emberek öldösése sem lenne bűn, hiszen a rivalizálás ösztön, és túlnépesedett fajnál teljesen normális a gyilkosság, kannibalizmus.


Kedves kérdező, először tanulj meg írni. Azt hiszem, az fontosabb, mint hogy szűz vagy-e a nászéjszakán. Valóban nem üdvös, hogy ha sok kis hülye lány "elkurvul", de azzal semmi baj nincs, ha nem a nászéjszakán derül ki, hogy mi is a helyzet. Manapság már a nők is mozoghatnak az ágyban, így a teljesen más a szituáció.

2008. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Kedves valaszadó!Sztem annyira tudok helyesen írni,mint te,csak megszoktam ékezetek nélkül írni,de az még mit sem változtat a szöveg helyességén...arra még 1ik okos válaszadó sem felelt amit kérdeztem.
2008. júl. 3. 17:49
 5/44 anonim ***** válasza:
74%
Én teljes mértékben megértelek anyukám is a nászélyszakályán vaszítette el a szüzességét de sajnos már a mai válágban ez sokkal előrébb tolódott!!!!!!!!! Szarintem nem olyan nagy bűn mintha pl egy bankot rabolnánk ki!!!!
2008. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk lelkészünk nem épp így magyarázta a "Ne paráználkodj" parancsolatot, de minden értelmezés kérdése. Bűnnek nem bűn a házasság előtti szex, ha nem fűvel-fával szerintem - és ez még bőven belefér a "Ne paráználkodj!"-ba.


Egyébként akaraterő kérdése: Ismerek olyat, aki kibírja...

2008. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező. Nem, te nem tudsz helyesen írni. Olyan szavak nem léteznek, hogy "vok", "h". SMS-ben oké, mert ott spórolni kell, de ez egy fórumszerűség, legyünk igényesek és magyarosak.

Háttal nem kezdünk mondatot, nagy betűvel viszont igen. A központozással is gondjaid vannak, és írásjelek után szóközt hagyunk.


Amúgy kaptál választ a kérdésedre, minden egyes vélemény egy-egy válasz arra, hogy az adott embert érdekli-e a dolog. Olvasni sem tudsz, nem csak írni...

2008. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
100%
Abban igazad van, hogy fajul a világ, viszont szerintem egyáltalán nem bűn házasság előtt szexelni. Manapság ezt ki tartja be? Biztos vannak még olyanok, de egyre kevesebben. A szex nem bűn, hanem természetes dolog, egyfajta élvezetforrás, amivel semmi gond, mindaddig, amíg valaki felelősségteljesen teszi.
2008. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt csak magadban tudod eldönteni, úgy értem, ha TE bűnnek tartod, akkor hiába minden szó itt, mert ha el is veszted a szüzességed a nászéjszakád előtt, nem hiszem hogy élvezni fogod, sőt utána még bűntudat is gyötörhet stb.! Mondjuk én is 17 vagyok, és én mostanában vesztettem el, viszont nem vagyok vallálos, így engem ez nem gátolt. A szexet egy normális, természetes, örömszerző cselekvésnek kéne felfogni; nem aljas állati ösztönnek. Ez az én véleményem, de szerintem nem segít ^^
2008. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
84%
ez a szűzen férjhez menés dolog csakis kizárólag az örökösödés miatt alakult ki, köze nem volt az erkölcshöz meg ilyen hülységekhez.
2008. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!