Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Erdekel meg vkit az h bűn a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdekel meg vkit az h bűn a házasság előtti szex?

Figyelt kérdés
én 17 vok,még szűz,2évvel ezelőtt még azt terveztem h a nászéjszakámon lesz az első.hát ma már előbbre tervezem,de még mindig akadályoz,h tudom,bűn!lehet h túl vallásos nevelésban részesültem.de régebb büszkék voltak a nők,ha szűzen mentek ferjhez.s most?régebb a fehér menyasszonyi ruha az ártatlanság szimbóluma volt...v ha legalabb a "mai fiatalok" nem tudnak a nászéjszakájukig varni,legalább miert nem várnak 16éves korukig?!miert kell 13 évesen nekifogni?!elhiszem h kivancsisag,de akk is!meddig fog ez fajulni?érdekel a véleményetek!
2008. júl. 3. 17:29
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
19%
anyád nem százas hogy megszült téged te k..ög ha valakinek ez a véleménye azért nem kell leoltani! válogasd meg hogy kit oltasz le te hülye f.sz!!!!
2008. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
79%

Mostanában egyre későbbre tolódik a házasság kötés... Az átlag 30 év felüli. Ha valaki pl. 34 évesen megy férjhez, akkor ne szexeljen addig???

Ez elég butaságnak tűnik... Ha szeretsz valakit (min. elmúltál 17) akkor szerintem ez nem gond, legszebb formája kifejezni az érzelmeket! :)


Az már más kérdés, hogy a kis 13 éves elkurvult picsák mit csinálnak... Nem kell velük törődni, át kell rajtuk nézni, ezzel nem lesznek többek, csak a többiek szemében egy ócska ribanc...

2008. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
74%

Ha valaki túlzásba viszi és 17-18 éves korára már átment rajta a fél város,akkor nevezhetö esetleg bünnek,bár a gusztustalan és egyéb kifelyezések inkább találóak rá.

Namármost,ha 2 ember szereti egymást és kivánják egymást,akkor már miért lenne bün?Minek teremtett isten vágyakat és ösztönöket az embereknek,ha aztán a bibliában bünnek számit a szeretkezés?szerintem szép dolog,ha tényleg szerelemböl teszik,nem kell hozzá a házasság,söt semmi köze a dologhoz.

2008. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
en ugy vagyok vele, hogy a baratom nekem az elso, es mig egyutt vagyunk es szeretjuk egymast az nem bun...szerintem.
2008. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
34%

Először is, roppantul örülök hogy húsz válaszból már csak egy-kettő babonás van.

Ez nagyon jó jel, nagyon jó tendencia, reményem, hogy még láthatom az egyház összeomlását vagy csendes kimúlását életem során így új erőre kapott :)


Akik még itt tartanak hogy:


"Én is vallásos vagyok, és a házasság utáni sex abban más,hogy akkor már Istenttől megáldott az a kapcsolat."


Szegény eszkimók. Szegény négerek. Szegény buddhisták. Szegény indiánok. Szegény világ 75%-a. Egyszerűen abban a nyomorúságban kell leélniük az életüket hogy kapcsolatuk NEM ISTENTŐL MEGÁLDOTT! Ez annnnnnyira rossz lehet...


"aki ezt nem tudná annak elmondom,hogy az abban nyilvánul meg, hogy két testből Isten áldásával egy lesz, mikor kilépnek a templomból már nem beszélhetünk róluk "két emberként" hanem egy testként."


Oh igen, a kedves körötyényi mellébeszélés. Értelmezd már a fenti mondatot. Nem sziámi ikrek jönnek ki a templomból banyek. Mi lesz más ha elhangzik a mise? Semmise.

Tudom, ha nem értem akkor hülye hitetlen pogány stb. vagyok, máglya-máglya. Csakhogy én így jól érzem magam, és piszkosul nincs felettem hatalma az egyháznak. Háháhá!!


"Azért nem mert a házasság az nem egy papír csupán aminek ma hisszük hanem Isten áldását adja a kapcsolatunkra és ezért "bűn" a házasság előtt sex, mert nincs rajta áldás."


A házasság előtti tankolás is bűn? A házasság előtti fingás is bűn? Azon sincs áldás!

Értsük már meg: csak a középkori öröklődés miatt volt ilyen allergiás az egyház a szexre.


"A sexet meg elviekben nem örömszerzésként kaptuk hanem azért,hogy szaporodjunk(bűnben foganunk)."


TE fogansz bűnben édesanyám. Én anyám méhében fogantam apám férfiúi kiválósága miatt. Ezt most oszd be magadnak.


"A legnagyobb probléma, hogy ma már minden akörül forog,hogy boldog legyen az ember bármi áron, és erre megfelelő eszköz a sex."


Ez egy jogos felvetés. A boldogság nem cél, csak annak a jele hogy jó úton jársz az életedben.

De bakker, lehet valaki boldog, ha az alapvető testi funkcióit megtagadják tőle?? Ha nem ehet-ihat-lélegezhet-alhat-kefélhet?

EZT akarja az isten? Akkor eléggé ki akar cseszni veletek feleim.

Velem nem tud, és sok más értelmes emberrel sem. Ez van.

2008. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim válasza:
100%
Régen is ugyanúgy megvolt az ösztön, ami ma is csak akkor nem mertek szexuális kapcsolatot létesíteni az emberek mert ugye ha terhes marad mi lesz? Ma ez már megoldható, nem hinném hogy változott volna valami a szex-el kapcsolatban csak ma már nem érdekel igazán senkit hogy szexeltél e házasság előtt vagy sem. Persze nem ítélem el ha valaki vár a házzasságig, de régen is szexeltek volna és nem azért nem tették mert megszegik a tízparancsolatot hanem mert féltek a következményektől.
2008. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
78%

...sőt, néha még a következmények ellenére is, az ösztön volt az erősebb.

Hallottatok már arról a középkori apácazárdáról, aminek valahol Franciországban tárták fel a romjait, és az egyik elrekesztett pinceszoba dugig volt csecsemőcsontvázakkal?


Így jár minden szerencsétlen, aki valami okos indokból megpróbál ellene menni a természet egyértelmű rendelésének. Ennyi erővel megpróbálhatnának vizet is lélegezni, hátha az okoz örömet az istennek...

2008. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
72%

Röhej, de így igaz: az ószövetségi értelmezésben a "Ne paráználkodj!"-parancsolat pusztán annyit jelent, hogy ne csináld a háziállataiddal (!) és a saját nemedbe tartozókkal... Hogy miket meg nem tud az ember az egyetemi műveltségi kurzusokon. :P


Kedves Kérdező! Vannak dolgok, amiben igazat tudok neked adni, pl. hogy régebben a nők büszkébbek voltak, és nem dobták oda magukat csak úgy, a semmiért... Azt hiszem, sokan tanulhatnának a régiektől, gondolok itt azokra, akik sokévi együttélés vagy akár gyerekek szülése után is ezen az oldalon nyavalyognak, hogy miért nem akarja őket a pasijuk feleségül venni. Hát pont azért nem, mert első szóra odadobták magukat a pasinak koncként! Az ilyen nő nem is méltó a tiszteletre szerintem...

Amiben nem tudok veled egyet érteni, az a vallás belekeverése. A Biblia teli van szaftosabbnál szaftosabb házasságtörési és egyéb, kizárólag szexről szóló sztorikkal, de valahogy ezt a vallások elsunnyogják... Gondoljunk csak Ábrahám és Sára, vagy Jákob és Ráhel történetére. Éppen ezért mondom, hogy a vallás nem más, mint képmutatás: az ember nem tudja levetkőzni az igazi természetét.

Egy teljesen másik, immár modern szempont, miért is hasznos a házasság előtti nemi élet: rengeteg házasság megy szét azért, mert a felek nem értik meg egymást szexuálisan. A középkorban válóok volt a férfi impotenciája: miért kell előbb összeházasodni ahhoz, hogy ez kiderüljön? Ez egy nagyon sarkalatos példa volt, de tényleg sok múlhat ezen...

2008. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
79%

Régen sem volt divat szüzen férjhez menni, csak ezt akkor jobban titkolták. Attól is függött a dolog, hogy melyik társadalmi réteghez tartozott az illető. A puskini Oroszországban az alsóbb rétegeknél a lányok a házasságukig azzal feküdtek le, akivel akartak, viszont a házasság után szigorúan hűségesek voltak. Ezzel szemben a felsőbb rétegeknél a házasságig szűzek maradtak, utána viszont nyilvánosan szeretőt tartottak.

A reneszánsz Itáliában a férjek szerződést kötöttek a feleség szeretőjével, gyakran nagyon jó viszonyt ápoltak. Még számtalan példát hozhatnánk...

A modernebb gondolkodású nagyszülők (párom mamája) is azt mondják, jobb, ha ilyen téren is gyűjtünk tapasztalatot a házasság előtt.

Én azt nem értem amúgy ebben a vallásos nevelésben, hogy miért jó, ha teljesen elfojtják a szexuális ösztönöket, csoda, hogy később minden gondjuk lesz a szexszel?

2008. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
32%
(Az idézgetősnek )Te mocskos cigány! Tartogasd a szánalmas véleményed a kúrva anyádnak! Látszik hogy nem vagy magyar hanem valami koszos indiai vendégmunkás! Az ilyen hitetlen köcsögöknek nincs helyük az országban takarodj vissza oda ahonnan jöttél te szánalmas tetű! !"reményem, hogy még láthatom az egyház összeomlását" Anyád omoljon össze végelgyengülésben te paraszt! Én meg azt remélem hogy látom majd azt ahogy az összes hozzád hasonló cigány vadbarmot kitoloncolják oda ahova valók és majd ott okoskodhatsz te köcsög!!!!!
2008. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!