Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem nyelvesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem nyelvesen csókolózni? 20/F

Figyelt kérdés
Egy 16 éves lánnyal ismerkedek és ott tartunk, hogy smárolgatni szoktunk de nem akar nyelvest. Amikor megkérem csak annyit mondd ö-ö. Már nagyon idegesít de nem akarok emiatt balhézni vele. Ez amiatt van mert nem gondolja ezt komolyan vagy csak simán lenéz?
2013. okt. 5. 09:42
 1/7 Pendulum92 ***** válasza:
Ezer oka lehet: be van gyulladva a foga, rosszak a fogai, csak húzza az agyad direkt, hogy meddig bírod, túl nyálasnak tartja, stb...
2013. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán szégyellős, vagy nem tudja, hogy hogy kell. Nem kell kérdezgetni, legyél egy kicsit határozottabb, ha nem tetszik neki, azt úgyis észreveszed.
2013. okt. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kérdezgetem hanem elmondom neki hogy úgy akarom, de egyedül ha én próbálkozok vele akkor csak a fogát nyalogatom.
2013. okt. 5. 10:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyerek még egy kapcsolathoz. Keress idősebb, érettebb lányt, aki nem fél csókolózni...
2013. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sztem még nem szerelmes beléd..magyamból indultam ki,én csak olyannal csókolóznék akit szeretek.
2013. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
légy türelmesebb, ne beszélj erről. adj neki sok szájrapuszit, aztán próbáld megcsókolni, de lehet, hogy még nem áll kész. legyél kedves és kitartó. és főleg türelmes.
2013. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet jobb dolgom is lehetne egy lánnyal ennyi idősen minthogy azért könyörögjek neki hogy tátsa ki a száját vagy dugja ki a nyelvét...
2013. okt. 5. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!