Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségek vannak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőségek vannak, ha a párommal házon kívül szexelnénk?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk gazdagok, így a filmekben látott hotelszoba-bérlés felejtős, de azért valami szakadt helyre se mennénk, hisz épp az lenne a lényeg, hogy változatos, de kellemes legyen. Legjobb, ha tartozik hozzá valami bár részleg is, ahol előtte iszogathatunk, hogy ne már csak úgy berongyoljunk valahova, mert mindketten elég spontán típusok vagyunk. Csak hát azért nyilvános helyen (pl. utcán) azért elég ciki lenne..:)

2013. okt. 15. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Autó.
2013. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vegyetek példát a mai 16-17 évesekről, hihetetlen a probléma megoldó képességük:

- Volán buszállomás wc

- városi arborétum park

- erdő

2013. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy gazdag, de azért bár legyen hozzá. Ehh. Amúgy vannak ilyen dugitanyák, azaz pár órára bérelhető lakások, igaz, bár az nincs, de amit elinnál, abból ki tudod fizetni.
2013. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1.: Autónk nincs.

2.: Az erdő volt, a többit tiniként se csináltuk, most pláne nem fogjuk.

3.: Szerinted egy pásztoróráért kiadni mondjuk 20000Ft-ot, vagy találni egy kellemes helyet, ahol van bár és ágy is, egy és ugyanaz?:) Remélem nem..:S Akkor a bártól eltekintve, tudsz valami jót? Hétvégére egy kulcsos ház is tökjó -amihez el lehet jutni autó nélkül-, de hét közben inkább a városban kéne valami.

2013. okt. 15. 20:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Plázában a rokkant wc gondolom tiszta. vagy a pelenkacserélő se rossz.
2013. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

jajj.ugyan mar...nem mind1 h hol csinaljatok?

szerintem az othon sajat agyunkban sokkal izgalmasabb kenyelmesebb.bezart ajtonal..es ott is lehet iszogatni kozben finom voros bort es csoki eveszettel..en nem kerek erotikus helyeket en jobban az othoni agyakat szeretem a meg szokottabbakat..ha netan ugy jonne h mashol nemtudom de sztem bele mennek.. :)

2013. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pár év házasság után kell azért a változatosság. A WC-s témát hanyagoljuk már, egyáltalán nem szexi se a húgy- se a babakaki szag, az meg végképp, ha esetleg megzavarják kopogtatással. Engem lehangol, ha idegen is hall/lát minket, mert semmi köze hozzá... Ez két emberre tartozik, nem egy pláza vagy akármi teljes "közönségére".
2013. okt. 16. 12:41
 8/10 anonim ***** válasza:

"Szerinted egy pásztoróráért kiadni mondjuk 20000Ft-ot, vagy találni egy kellemes helyet, ahol van bár és ágy is, egy és ugyanaz?:) "


Ki a franc mondta, hogy 2000 forint? 3 órára 5000 forint. Tájékozódj, aztán fröcsögj.


[link]

2013. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy mit vársz?Se kocsi se pénz marad a nyilvános klotyó.Ne válogass ha nem akarsz rá költeni.
2013. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hogy lehettek ekkora retardált sggfejek??! Nem 2000Ft-ot írtam, hanem 20000-et (előbb járj iskolába, aztán gépelj..:P), és azt egy hotelszobára saccoltam. Vagy bhova, ami egy egész éjszakára szól..

A másik: ha te erre izgulsz, nyugodtan veregesd magadnak az aluljárós klotyókban, de ne akard a perverziódat másra tukmálni. Ha meg csak szimplán egy sznob gyökér vagy, akkor remélem, holnap kiszúrják a kocsid kerekét, aztán téged is! Qrvára nincs idegrendszerem ilyen parasztokhoz. Azé' kell egy rohadt szoba..!;)

2013. okt. 16. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!