Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy házas férfi felajánlotta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házas férfi felajánlotta, hogy szeretne szexelni velem? Megtegyem?

Figyelt kérdés
Nincs senkim se ,igazából nekem nincs mit veszítenem. Sajnos még tetszik is a férfi. Csak félek,hogy én belé is fogok szeretni. Azt mondta,hogy szeretne egy jó éjszakát. Mit tegyek engem is vonz ő? Ne rib..ncozzatok,mert nem ismertek,meg nem kérek belőle. De miért csinálja eezt,egy házas ember ? Értelmeseket

2013. okt. 16. 15:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
ne tedd tönkre a családjukat
2013. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
mert bejössz neki ... rajta, tedd meg ... arra készülj, hogy ha kiderül akkor te leszel a ribi, ő meg a szerencsétlen behálózott
2013. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Ez már rég tönkrement én így gondolom
2013. okt. 16. 15:41
 4/32 A kérdező kommentje:
És miért én leszek a ribi? Ő teszi tönkre a saját családját nem?
2013. okt. 16. 15:42
 5/32 anonim ***** válasza:
Mert el a vadasz oszton, es a bizonyitasi vagy foleg ha sokkal fiatalabb vagy
2013. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
mennyi idos vagy ???ne tedd meg ,rajta kivul meg szaladgal az utcan barki aki nem hazas tehat szingli !!ha megteszed jogosan ri....oznak majd le ,es gondolj bele ,ha te lennel a feleseg es jon egy csaj aki lefekszik az uraddal .raadasul lehet csak egy ejszaka az mit er ???A te eleted ,de inkabb szingli pasival fekudnek le ha mar annyira viszked ,habar annyira sosem szokott !!
2013. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
70%

Hát figyelj, képzeld el, hogy te vagy a feleség. Gondold át egy kicsit a szitut a másik nő szemszögéből.


Neked így is tetszene a te pozíciód?

2013. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
53%
NE CSINÁLD!!!
2013. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
69%
ha lefekszel vele akkor te leszel a kur.va és úgyanúgy hibás leszel ha tönkreteszed a házasságát...
2013. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Ő amúgy ilyen nőzget,akivel lehet lefekszik. Am nagyon jó pasi
2013. okt. 16. 15:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!