Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy házas férfi felajánlotta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házas férfi felajánlotta, hogy szeretne szexelni velem? Megtegyem?

Figyelt kérdés
Nincs senkim se ,igazából nekem nincs mit veszítenem. Sajnos még tetszik is a férfi. Csak félek,hogy én belé is fogok szeretni. Azt mondta,hogy szeretne egy jó éjszakát. Mit tegyek engem is vonz ő? Ne rib..ncozzatok,mert nem ismertek,meg nem kérek belőle. De miért csinálja eezt,egy házas ember ? Értelmeseket

2013. okt. 16. 15:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nőzget de ha nem vagyok rib.anc ne tedd meg....
2013. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy jó pasi... Elvből nem tenném meg. Keress magadnak hosszútávú párt, és legyen családotok.
2013. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
80%
Legyen már tartásod! Vagy te minden pasinak szétteszed a lábad, aki tetszik neked?
2013. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
de arra nem valaszol hany eves !akkor ne valaszolj !es ha nozget akkor szerinted tartos lessz ?allj be a sorba ,csak akkor minek teszed fel a kerdest ,hany eves vagy ?a felfogasodbol itelve nem sok!!
2013. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Utolsó a kérdésedre a válasz nem.
2013. okt. 16. 15:59
 16/32 A kérdező kommentje:
23 vagyok ha annyira érdekel
2013. okt. 16. 15:59
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha reálisan úgy látod, hogy csak olyan szintű nő vagy, akivel normális független férfi nem akar kapcsolatot, akkor megértem, hogy kapaszkodni akarsz házas férfiba.


Azért azt vedd figyelembe, hogy szeretőnek tipikusan alsóbb osztályba tartozó nőt választunk, akitől kellemes testén kívül mást nem akarunk. A könnyen kapható, önérzet nélküli nőket sosem értékeljük túl sokra. Persze néha rákényszerül a férfi ember, hogy szeretőjét nyaggatására kicsit hitegesse.


36F

2013. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
17es ez egy nagyon jo valasz !! 23 eves vagy es komolyan ugy gondolod ,hogy meg kell tenned ??en 25 vagyok sokan felajanljak ,de hiaba jo pasi kit erdekel lehet h egy onzo diszno .tenyleg keress olyat aki egyedulallo !!
2013. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
én múltkor smároltam egy házas emberrel, de nem feküdtünk le, pedig nem rajta múlt! Viszont szerintem, ha őt sem zavarja, hogy felesége van, akkor szerintem neked se kéne törődnöd vele. Ha jól esik, csináld.
2013. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Én igazából már komoly kapcsolatot se akarok ezekből kiindulva minden férfi félredug ,tart egy feleséget mellette meg 10nőt. Nincs szükségem arra ,hogy hülyének nézzenek
2013. okt. 16. 16:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!