Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy házas férfi felajánlotta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házas férfi felajánlotta, hogy szeretne szexelni velem? Megtegyem?

Figyelt kérdés
Nincs senkim se ,igazából nekem nincs mit veszítenem. Sajnos még tetszik is a férfi. Csak félek,hogy én belé is fogok szeretni. Azt mondta,hogy szeretne egy jó éjszakát. Mit tegyek engem is vonz ő? Ne rib..ncozzatok,mert nem ismertek,meg nem kérek belőle. De miért csinálja eezt,egy házas ember ? Értelmeseket

2013. okt. 16. 15:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Ismersz egy pasit aki félremegy,akkor rögtön az összes csaló?


Nem zavar,hogy csak egy értéktelen lyukas húsdarab vagy a számára?

2013. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Többet ismerek akik szintén félrementek.Nem hiába írom. Amúgy is honnan tudod hogy ő mit gondol rólam?
2013. okt. 16. 16:30
 23/32 anonim ***** válasza:

Apám csalta anyámat.

A mamám második férje is csalta a mamámat.

A dédim férje is csalta a dédimamám.

A nagybátyám csalta a feleségét.

Több osztálytársam is csalta a barátnőjét.

Egy házas volt osztálytársam most is csalja a feleségét.

Sőt: a 10 ujjamon meg tudom számolni hány olyan kapcsolatot ismerek, ahol nem kefélt félre valaki. (bár igaz, itt nők kivették a részüket)


Te úgy döntesz, hogy mindenki megcsalja a párját beállsz inkább hetérának. De ez a hozzállás legalább akkora kapufa, mintha azt mondanád, nem megy a matek, szóval minek tanulni, inkább megbukok belőle.


Nekem is rossz tapasztalatim vannak. A környezetemben alig akad ember, aki épkézláb kezeli a magánéletét. De én még ettől nyugodt szívvel mondtam, azt, hogy nem érdekel a világ. Én következetesen kezelem a magánéletem.

Az általam választott férfiakat mind már ismertem hónapok-évek óta. Mikor elkezdtem velük járni tisztáztam előre a határokat, meddig mehetnek el... és érdekes módon egyik sem csalt meg.


Csak jól kell kezelni a magánéleted és jól választani, és akkor nem knrják át a fejed. De persze ez nehezebb, mint matekból megbukni.


És a következetes magánélet legfontosabb szabálya: nem halmozzuk a problémát. Az, hogy nős pasival henteregsz az már önmagában nagy hátrány... neked.

2013. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

"Honnan is tudod mit gondol rólam?"

A férfiak mind ugyanúgy gondolkodnak a szeretőjükről.


Tudja,hogy tudod,hogy házas,mègis lefeküdnél vele,nincs benned semmi kihívás,vagy érték amitől valami többet látna benned mint egy lyukat.

2013. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Szergej55 ***** válasza:
Beszarok, ilyen kérdésre vár értelmes választ. Örülj, hogy az eddigiek ilyen türelmesek és megértőek voltak. Költői kérdés: miért vagy fogyatékos?
2013. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Egy ilyen tettben elsősorban a házas férfi lenne a főbűnös, hiszen nem kényszerítené rá senki, hogy lefeküdjön veled, de te sem volnál ártatlan, ha belemennél. Ha csak viszket a puncid, akkor azt javasolnám, hogy inkább keress egy olyat, aki legalább nem házas.


31/f

2013. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Van sok magányos és legalább annyira vonzó férfi akivel szexelhetsz! Én egyedül vagyok és komoly kapcsolat érdekelne és persze szex is. Miért pont nős férfi kell?
2013. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Az ember azt nem tudja sajnos megválogatni kibe lesz szerelmes
2013. okt. 16. 20:46
 29/32 anonim ***** válasza:
Na jo mindegy ami nem megy nem eroltetjuk ,a nagybetus NŐnek kell nemet mondani ,ha a FERFI racuppan/na!!!!
2013. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 petimester82 ***** válasza:

Sok olyan kapcsolatot láttam már amiben történt megcsalás, akár rendszeres akár alkalmi, de arányaiban kb egyformán voltak nők és férfiak a megcsalók ezért nem mondanám azt, hogy csak a férfi csalfa!

Kérdező, a reakcióidból azt szűröm le, hogy te már eldöntötted ezt a kérdést és benne leszel a dologban. Ide valószínűleg csak megerősítésért vagy "jóváhagyásért" jöttél. Tőlem ezt biztos nem kapod meg. Számomra fontosak az olyan emberi értékek mint a hűség és ezt mások kapcsolatába való be nem avatkozással is igyekszem betartani!

Na ezt jól megbonyolítottam. :)

2013. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!