Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nesztek lányok, itt a megdönth...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nesztek lányok, itt a megdönthetetlen bizonyíték a férfi-csúnyaságra! Erre vajon mit mondtok?

Figyelt kérdés

A jó pasi mércéje az, akire nyomulnak a lányok. Elkérik a telefonszámát, leszólítják (igen, a nők a férfit), fogdossák, az önébe ülnek és küldenek nekik egy csomó egyértelmű jelet.


Az átlagos az megy, leszólít néhány nőt akiből valamennyi összejön attól függően hogy a skálán mennyire helyezkedik el.


A csúnya pedig hiába szólít le bárkit is, akkor sem kell senkinek.


Mi a véleményetek erről? Mert a férfit nem olyan könnyű bekategorizálni, mint egy nőt, hogy például ne legyen 150 kiló meg legyen arányos a teste és akkor már jó nőnek számít.


A férfiaknál nincs ilyen. Még magasság vagy az izomzat amivel itt sokan példálóznak sem, mert van egy csomó Justin Bieber külsejű kis csíra és odavannak értük a nők.



2013. okt. 18. 11:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Épp a minak találkoztam csúnya férfival. Bár nem is láttam férfinak,annyira kis nyomika volt...


A csúnyák csak a dumájukkal érhetnek el valamit,illetve tisztességgel,durva stílusváltással,ápoltsággal.Hát ennyi.Nézd meg a Berki Krisztiánt.Ronda és undormány,mint a bűn...és mégis kikupálta magát.Bár ha 150-160centi lenne,esélye se lenne...

2013. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

neked nagyon nehéz lehet az élet tesó.

mit foglalkozol annyit a külsőddel?

sportolgass, legyél művelt, olvass sok könyvet.

majd lesz csajod előbb utóbb, ne ez foglalkoztasson folyton, hogy nincs. magaddal foglalkozzál ne másokkal.

2013. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
53%
már hiányoztál, bébi, nélküled olyan üres a GYK
2013. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Ezaz ember! Most jól megmutattad a nőknek! Yeah!
2013. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Nálam ott bukna meg az elmélet, hogy egyáltalán nem ismerkedem nyilvános helyen, gyakorlatilag meg se nézem azt, aki leszólít, hanem egyből elhajtom.
2013. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Ezzel most mit akartál mondani? A "csúnya" fiú is tetszhet valakinek, lehet nem az első 100 nőnek akit leszólít, hanem a 101-nek akihez már nem megy oda... Akikre meg nyomul sok lány, azok sem tetszenek minden lánynak.
2013. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%

Egyébként nem is értem, hogy aki elégedetlen a külsejével, az miért leszólítgatással ismerkedik, ahol kizárólag a külsővel lehetne hódítani.

Miért nem jársz inkább társaságba, barátkozol, és a SZEMÉLYISÉGEDDEL próbálod lenyűgözni a lányokat? A leszólításosdi eleve nagyon keveseknek jön be, és ha tényleg nem vagy egy adonisz, akkor csak frusztrálod magad a sikertelenséggel. Inkább legyél kedves, a társaság közepe, a nők kiskedvence, és annyi nőd lehet, hogy csak ámulsz.

2013. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Utolsó, azért érzed a különbséget aközött, hogy valaki a puszta megjelenésével magára gerjeszti a lányokat és csak ki kell választania az aznapi legjobbat, akit hazavisz és aközött, hogy neki kell kemény erőfeszítéseket tenni és beégetnie magát 100-szor ahhoz, hogy a 101.-nek bejöjjön talán?
2013. okt. 18. 12:26
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez eddig is így volt, csak az emberek szeretik bonyolítani a dolgokat, ami jól sikerült. Ahogy az pasik közt megoszlik, hogy kinek mi tetszik, úgy a nőknél is. Nem értem minek kell mindig mindent túlgondolni.

Úgy csinálnak, mintha abból a többmilliárd emberből ne találhatnának egyet, akivel jólérezhetik magukat, jól kijönnek egymással. Amit olvastam fent, az meg nekem úgy jött le, mintha azokról szólna, akik egy buliba mennek hogy csajozzanak, nempedig akik társat keresnek. Azokat meg le kell szarni, azok dugni akarnak, nem szerelmet.

Itt van valami elvárás, amit valakik diktálnak, és annak próbál mindenki görcsösen megfelelni, miközben azt hidretik mekkora egyénségek.

Én meg vagyok elégedve magammal, mégis vannak a sulimba órmótlannál órmótlanabb csajok, akik azt hiszik övék a világ, és elvárják hogy csodálják őket, és akármilyen hülyén hangzik, meg is teszik! Csak arra lennék kíváncsi egyszer, hogy ők mit tettek le az asztalra, amiért el kéne ismernem, hogy ő több mint én, vagy bárki más.

Egyébként ki dönti el azt, hogy mi szép és mi nem? Én ránézek egy pasira, és vagy tetszik, vagy nem. Az "ideál" keresése meg aztán végképp kiakaszt.

Lehet a személyes példám a kutyát nem érdekli, de azért elmondom ha nem baj.

Randiztam egy olyan sráccal, aki kb. 20 lánnyal feküdt le (ha nem többel) és csak azért mert elhitette a környezetével hogy ő az ász meg a menő meg stb. és ez tévesztett meg engem is mert rohadt jó pasi volt (legalábbis nekem) annak ellenére hogy egy féreg volt, aki csak dugni akart, és mivel én nem dobtam oda magam neki, meghúzta a barátnőmet, akit könnyebb volt megdugni. Úgy gondolta idejön és meglengeti a farkát hátha ráakad valaki, úgy is lett. És csak azért fekszik le vele minden második csaj, mert eljátsza a menőt.

Vannak srácok, akik nem tartják fontosnak hogy reklámozzák magukat, bár mára ez a legkevesebb mert itt már mindenki "valaki". Ők érdekes módon nem dugnak meg annyi csajt, és egyre nehezebben találnak maguknak párt, mert az összes lány a "menőmanók" nyakában lihegnek.

Minden ember ugyanannyi eséllyel indul neki az életnek, az utolsó pillanatban is lehet változtatni akár kívül akár belül.

Nekem a csúnya szó annyit takar hogy igénytelen. Aki nem tesz a szagok ellen, vagy a zsíros haj, pattanások ellen, az ne csodálkozzon ha nagy ívben kerülik a nők. Ki akar ágyba bújni olyannak akinek büdös a szája, vagy épp ott lent. Szerintem a legtöbb NORMÁLIS lányt az sem izgatja, legalábbos engem, hogy milyen a cipő- vagy ruhamárkája. Felőlem lehet a legolcsóbb kínais cuccban addig, amíg nem koszos, agyon izzadt és lyukas.

Mindegy így is többet írtam a kelleténél, bát tudnék még 2x ennyit.


Mindenkinek tisztába kéne lennie önmagával elsősorban, és úgy megítélni ezt az egész helyzetet. Hiába fog most itt vérre menni a sok ember vélemyénye, ezzel nem váltjuk meg a világot, minden megy ugyanúgy tovább.


Ahogy az emberek szemében létezik ronda srác, úgy létezik ronda lány is, nem igaz, hogy ne találná meg mindenki a hozzáillőt.


na és most lehet megkövezni a véleményem miatt.

2013. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Kérdező: Kíváncsi vagyok, hogyan próbálsz ismerkedni. Leírnál egy tipikusnak számító esetet?
2013. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!