Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 90's fiúk! Volt nektek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

90's fiúk! Volt nektek is gyerekkorotokban, matrica albumotok, világítós cipőtök? Babáztatok, maciztatok? Arra vagyok kíváncsi hogy akiknek ilyenjük volt, ill. ilyenekkel játszottak, azokból hetero vagy meleg lett felnőttként?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Öööö... nem vagyok meleg..
2013. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és igazából általános alsó osztályos korra jellemzően vagyok erre kíváncsi. én személy szerint utáltam a sportokat, focit, de szerettem ezeket a tevékenységeket, és meleg lettem.
2013. okt. 20. 16:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Villogó sarkú cipőm az volt macikkal anyit játszottam hogy bombáztam őket :D
2013. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96 os vagyok..de volt matricám dögivel... és amennyire tudom hetero vagyok
2013. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Matrica album: pipa, világítós cipő: pipa, macizás: pipa, babázás: volt nekem Batman babám, igaz, hogy csak félkarú volt, de sokat játszottam vele :D Abszolút 100%-ig hetero vagyok :D 23/F
2013. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91-es vagyok, volt egy Brumi nevű fehér macim, világító sarkú cipőm, matricaalbumom és aszexuális lettem.
2013. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
volt világítós cipőm, pokemonos matrica albumom, tazók utána jugiós kártyáim utána bladeblade vagy mi aaz isten nyila....aztán volt psp-m...és kb ennyi-.
2013. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kösz a kérdést, rájöttem, hogy ha majd a kölykem babázni fog fiú létére, akkor kell mennie a sallernek... :D
2013. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90es vagyok. A világító cipő nagy királyság volt meg a turbó rágós matrica :) hetero vagyok de eléggé perverz, boztos az s rohadt turbó rágó az oka XD
2013. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én '89-es vagyok, mindenem volt a kérdésben leírtak közül, és nem lettem meleg.

Az másdolog, hogy a nőket baromira nem érdeklem...

f

2013. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!