Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményed a homoszexuali...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a homoszexualitásról?

Figyelt kérdés
Indokold!

2013. okt. 20. 14:15
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
70%

Nincs velük bajom addig ameddig engem békén hagynak...

Ok: Nem akarom hogy valaki hátulról elvegye a szüzességem.. :)

2013. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
hogy, hogy mi a véleményem? elfogadom és kész, persze picit fura látni, hogy 2 pasi v. nő csókolózik, de ha ő nekik ez jó akkor nekem 8
2013. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
83%
addig ameddig nem megy át polgárpukkasztásba a dolog 1-1 rendezvénnyel kapcsolatban,addig nem érdekel,elférünk egymás mellett.
2013. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
78%

A normál homoszexuálisokkal/melegekkel nincs semmi bajom (példát is mondok, az Amerika Pite 3-ban lévő csávó akikkel összebalhéznak a bárban). Velük teljesen jól el tudok lenni.

A b*ziktól viszont falra tudnék mászni, szóval, ha valaki szétnyitott pink színű ingbe a valagát illegetve görbe háttal járkál és folyamatosan affektálva beszél, na velük már más a helyzet.


A homoszexualitástól pedig nincs véleményem, mindenkinek joga van hozzá, hogy az legyen.

2013. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
90%

Nekem semmi bajom velük. Azzal sincs bajom, ha beszélnek róla, elvégr te sem tartod magadban, hogy hetero vagy, nekik milyen szar lehet ha az emberek elvarják, hogy titkolózz? Persze én sem szívesen nézek két smároló férfit, de az sem gusztább, ha valaki húgyszagúan, büdösen felszáll a villamosra, és azt kell szagolnom.

Nem tehet róla valaki, ha meleg, és valakit olyannal cseszegetni amiről nem tehet, az a legaljasabb dolog a világon.

Ennyi. 16/F

2013. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Idegenkedek tőle, őszintén szólva, és nem repesnék az örömtől, ha a gyermekem lenne majd meleg (persze szeretném akkor is, a párját sem utálnám, nem vagyok szívtelen).

Konkrét indokom nincs (ez "csak" egy érzés, hogy nem teljesen természetes), nem tartom alsóbbrendűnek sem a melegeket, és igazából azzal se lenne bajom, ha pl. házasodhatnának (valós elkötelezettség nélkül esküdni sokkal rosszabb, és ez heteroszexuális pároknál is sokszor előfordul). Ha testvéremről, barátomról derülne ki ilyesmi, nem lenne negatív hatással a kapcsolatunkra.

Szóval a hozzáállásom nagyon tömören:

1. inkább azért ne

2. ha mégis, nem sírom tele a párnámat, ezzel lehet együtt élni, az emberiségnek ennél sokkal nagyobb problémái vannak

2013. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
49%
Ha normálisan viselkednek, és nem csinálják nyilvánosan, szóval nem csókolóznak meg tapogatják egymást az utcán, hanem ezt a részét meghagyják a négy fal közé, akkor engem nem zavar. A bőrtangás melegfelvonulásokról már nem is beszélek, mert azzal is csak azt érik el szerintem, hogy kivívják az egyébként toleráns semlegesek ellenszenvét.
2013. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
34%
elfogadom őket, csak ne előttem csinálják a szerelmi életüket.
2013. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
25%
Elég vagyesek az érzéseim. A pasik azok még oké, legyen, több csaj marad nekem, de a full leszbiktől meg szekad a szívem. :/
2013. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha azt kérdeznék, mi a véleményem a kék szeműekről. Ez csak egy tulajdonság a sok közül. :)
2013. okt. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!