Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sok nőt kényszerítenek prostit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőt kényszerítenek prostitúcióra. Miért van erre szükség? Miért nem hoznak egyszerűen a harmadik világból be nőket és futtatják őket?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 23:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért túlzást, hogy nőket kényszerítenek rá. Sokan könnyű pénzszerzés miatt csinálják, lazán meg lehet vele keresni félmillió ft.
2013. okt. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező arra gondolt amit a 10-es mond, hogy harmadik világban élő prostituáltat foglalkoztatnának itt. Thaiföldön egy hétvégét tölthetsz el egy csajjal, szállásért és ételért cserébe. Vajon ő nem mondana igent egy ilyen ajánlatra önszántából és nem kényszerítés miatt?



Amúgy őket ki kényszeríti?: [link]


Az ilyen oldalon hirdetőket hogy nem kapcsolja le a NAV?

2013. okt. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A rosszlanyokon és a beszamolokon hirdető lányoknak szerintem közel 100%-a saját elhatározásból csinálja, nem kényszeríti őket senki. Legfeljebb az élethelyzet meg a pénzéhség és mohóság.
2013. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nemcsak a hivatásosak jönnének ide szívesen. Meg kell nézni, azokon a helyeken, amiket a nyugati turisták látogatnak, mennyi a kɥrva. Thaiföldön az óvatosabb becslések szerint is van 3 millió, azaz minden tizedik nő az, és ez az arány úgy jött ki, hogy a csecsemőtől a nyugdíjasig mindenkit beleszámoltam. Ha csak a kérdés szempontjából igazán releváns, mondjuk 18-30 év közötti nőket nézném, létezne külön rájuk lebontott statisztika, ott még ennél is sokkal nagyobb lenne a prostik aránya. Ebből én teljes nyugalommal levonom azt a következtetést, hogy az ilyen harmadik világbeli országokban, ha lehetne, még többen kɥrválkodnának. Konkrétabban fogalmazva: Közép-Afrikában is simán belemenne minden tizedik csaj, hogy gazdag nyugati férfiak farkát szopkodja egész nap, csak nekik erre ott a szavanna közepén nincs lehetőségük. De ha mégis felkínálnák nekik, ők is ugyanúgy buknának rá azonnal, mint a sok kis thai prosti.
2013. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!