Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy 20 éves srác vagyok, és még nem volt barátnőm, (1 hónapos kapcsolatot kivéve) és nem tudom miért.


Barátkozós, vicces, 196 cm magas 90 kg srác vagyok, nem kövér, olyan erősebb testalkatú, és van rajta izom is.

Lehet nem vagyok helyes arcú? Nem tudom, kezd elfogyni a hitem, és önbizalmam e téma iránt.


Van munkám, illetve Tanulok is Egyetemen.



2013. okt. 26. 19:00
 1/3 anonim válasza:
egyrészt az egy hónapos kapcsolat is kapcsolat tehát volt már barátnőd másrészt magadban csak te tudod megtalálni azt ami nem klappol ismeretlenül mi ezt nem tudjuk megfejteni. én személy szerint ugy gondolom nagyon rágörcsölsz a témára és nagyon szeretnél már kapcsolatot ami teljesen normális viszont minél jobban akarod annél inkább nemfog sikerülni. szerintem egy kapcsolat kialakulásának spontánnak kell lennie nem erőltetettnek. találkozni fogsz majd azzal a lánnyal aki meglátja benned azt amit a többiek eddig nem. csak ne parázz és legyél közvetlen és laza:)
2013. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármi baj lenne vele, csak még nem találtad meg, akit keresel. Lehet, hogy csak nyitottabbnak kellene lenned, többet kimozdulni, társaságba járni. A tanulás és munka mellett biztosan kevesebb időd jut ilyesmire, de erre is érdemes időt és energiát fordítani.
2013. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én te vagyok lányban! :D
2013. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!