Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek komoly baja van?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komoly baja van? Lelki vagy valami egészségügyi probléma okozza ezt nála?

Figyelt kérdés
A párommal több mint 2 éve vagyunk együtt...nem éppen felhőtlen a kapcsolatunk. Szex közöttünk elég sivár mindig úgy kezdünk neki, hamar elmegy, igazság szerint nincs is kedvem szexelni vele. Nekem is kudarc és neki is. Mostanában az alábbi jelenség játszódik le közöttünk. Ő szinte sír, hogy szexeljünk én makacs módon nem akarok mert tudom, hogy nem lesz jó. Aztán mégis belemegyek hátha...csoda történik. Fel is izgulok, nedves leszek, kielégítem őt orálisan de mikor a behatolásra kerül sor egyszerűen nem talál be, lelankad és onnantól kezdve nem áll fel neki. Próbálkozik még vagy 5x nekem itt betelik a pohár és leállítom, hagyja abba. Persze iszonyat szarul esik neki is és nekem is. Kb már 1,5-2 hónapja nem szexeltünk és ezelőtt is csak kb 2-5 perc közé tehető együttléteink voltak. Én már teljesen feladtam ezt az egészet, szeretem őt...de már úgy érzem ez már veszett ügy. 21/L
2014. febr. 8. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
az exem is pont ilyen volt, nincs rá megoldás, 3 év után se tartott hosszabb ideig:S
2014. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem vmi pszcihés gond. valoszinutlennek tartom hogy orokre ilyen maradjon viszont a valtozashoz valami mély benyomast kell hogy érje. pl szakitas kozelebe ertek vagy felmerul benne a gondolat atgondolhatja a dolgokat es rajon nem akar elveszteni, valtozasra kenyszerul. probaljatok ki valami potencia novelot, segits neki behelyezni es kerd meg hogy minden nap verje ki, gyakoroljon hogy ne suljon el olyan hamar
2014. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolatban ilyen alapvető dolog nincs meg, annak nincs nagyon jövője.
2014. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
cigi, pia, kicsit izgul / fél, pár mélyebb pont a jelenlegi kapcsolatban, stb... sok minden kiválthatja ezt a problémát... de ha szeretitek egymást, és együtt akartok maradni akkor meg lehet szerintem oldani :) csak kell 1 kicsi idő és tovább kényeztessétek egymást.
2014. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!