Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 30 vagy feletti nők! Volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 vagy feletti nők! Volt már kapcsolatotok huszonéves fiúval és működött-e a dolog? Ha igen mennyi ideig?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én huszonéves fiú vagyok, voltam harmincassal, és szuper volt. Bármikor újra :)
2014. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt, de szivesen kipróbálnám. Egy szex erejéig biztosan működne :) 37N
2014. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, kérek képet a privátok számáról. :D
2014. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolat már volt, és nagyon élveztem, kb. fél évig tartott a volt férjemnek a fiával (természetesen néhány évvel azután hogy elváltunk) :) én 36 voltam, ő 20.
2014. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem semmi. :) Akkor ezek szerint működhet a dolog igaz?
2014. febr. 8. 15:20
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 ejha :P
2014. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
olgozik a dolog csak kello kepen kell megszervezni es okosan ..Nallam ez forditva volt en osszejottem egy nallam sokkal fiatalabb csajszival aki volt 20korul en mar 40 felett voltam de nem neztem ki annyinak aztan tartott a dolog mig egyszer osszefutottunk az anyukaval egy vasarlo kozpontban aki aztan meghivott ha igy osszefutottunk egy kavera ... na ez lett a baj az anyuci nak en szimpatikus voltam amit en is ereztem es tudtam hogy baj lessz... Osszejottem az anyucival aminek az lett a vege hogy a lanya megtudta es feltekeny volt az anyucira aminek az lett a vege hogy apuci megtudta es itt lett vege a kalandnak ...nagy cirkusz volt belolle had ne reszletezzem...De a kerdesre a valasz az hogy ha okosan csinaljak akkor lehet igy egereszni
2014. júl. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!