Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nem undorító...

Szerintetek nem undorító dolog, hogy apám huszonéves korom ellenére kopogás nélkül nyit be a szobámba?

Figyelt kérdés

Akár naponta többször is, és nem érdekli, hogy éppen pl. öltözködök. Még fiatalabb koromban kértem tőle a szobám ajtajának a kulcsát, de csak annyi volt a válasz, hogy ő nem szereti a zárt ajtókat.


Egy 21 éves felnőtt ember hogy lehet ennyire neveletlen? Méghozzá a saját lánya felé.


2013. szept. 18. 17:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
51 éves felnőtt ember szerettem volna írni.
2013. szept. 18. 17:17
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem adja a kulcsot, én kitámasztanám a kilincset, mondjuk egy székkel.

Ha jönne be, nem tudna, és felháborodna, megmondanám neki, hogy öltöztem, és nem szeretem, ha rám nyit, de nem adott kulcsot, mi más választásom lett volna?


Sajnos az ilyen típusú szülőket, még ha nagynehezen rá is lehet venni a kopogtatásra, akkoris ahogy kopog, azzal a lendülettel már lép is be.

Lehet, hogy kissé erős ez a székes dolog, de ha nincs más megoldás...


Esetleg még a költözés, de 21 évesen az bajos tud lenni pályakezdőként, pláne, ha még tanulsz.

2013. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Veszel egy ajtóéket és berakod az ajtó alá. Próbálkozzon. :D
2013. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
zárat cserélsz a szobádon, és ennyi
2013. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

"ő nem szereti a zárt ajtókat"


Ez milyen indok már? Nevetséges.

2013. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3%
Lehet, hogy igy kivánja kifejezni, hogy költözz olyan lakásba ahol te határozod meg a házirendet. Miért élsz még huszonévesen a nyakán?
2013. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
6-os. A házirend meg a jogos magánszféra meg hogy az apám nem nyitogat rám miközben egy szál punciban vagyok 2 teljesen különböző dolog. Leülhetsz.
2013. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Fogod és lecseréled a zárat, kulcsosra. Felnőtt ember létedre megteheted.
2013. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Nemcsak undorító, de szexuális abúzusnak (zaklatásnak) számít. Apukának mondd meg szépen, hogy most szólsz utoljára: kopogjon, mert ha még egyszer rád nyit kopogtatás ellenére, akkor húzol a rendőrségre feljelentést tenni. Lehet, hogy ő nem szereti a zárt ajtókat, de ha nem hagy fel ezzel a magatartásával, ezzel a viselkedéssel, akkor meg fogja tapasztalni, hogy vannak olyan ajtók, amelyek NAGYON rá tudnak zárulni. Évekre is.


Tipp: öltözködésnél vagy hasonló esetkben zárni az ajtót, ha nem lehet, akkor széket a kilincs alá. És minél hamarabb elhúzni otthonról.

2013. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Nekem anyám ilyen: "A saját házamban nem fogok kopogni, ha meg nem tetszik költözz el." Én 18 éves vagyok és fiú.Úgy gondolom elég nagy bunkóság.
2013. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!