Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatom tegnap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatom tegnap szakadt meg, rohadt nehéz elviselni, még szerettük egymást, de nem volt értelme tovább, ha felszedek valami csajt, vagy egy jó ribi enyhítené a fájdalmam?

Figyelt kérdés

Igazából semmi kedvem ilyesmihez, vele szeretnék lenni, de ez nem lehet, ez miatt szakítottunk,


azért kérdezem, hátha volt más is így, és enyhült-e a fájdalma?


2014. febr. 8. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
eressz golyót a fejedbe
2014. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs pisztolyom
2014. febr. 8. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly fájdalmaid lehetnek, ha rögtön ide jössz sírni. Nekem napokig eszembe se jutott leülni a gép elé, igyekeztem máshogy elfoglalni magam, nem érintkezni emberekkel, nem netezni, stb, amikor nagyon durva szakításom volt.
2014. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SullaFelix89 ***** válasza:

Persze egy jó ribi aki érti a dolgát enyhítené, aztán később még sok és teljesen elfelejted, majd lassan kereshetsz is újra valakit, akit nem csak ágyasnak szánsz.


Hidd el így van bármit is mond majd a többi álszent kommentelő.

2014. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as mert valaki nem úgy dolgozza fel, mint te attól még szenvedhet, öt percenként nézem a fb oldalát, tudom ez sem jó, nem kéne vele foglalkozni, a net amúgy ki tud kapcsolni, és itt sírni is jól esik
2014. febr. 8. 19:00
 6/6 anonim válasza:
Lógj a haverokkal bulizzatok,lógjatok,beszéld ki magadból és már is könnyebb lesz. De én azt tanácsolom hogy elsősorban felejtsd el és utána menny csajozni :))
2014. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!