Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok, mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi a véleményetek egy ilyen csajról?

Figyelt kérdés
Aki nem hajlandó sz**ni... Egyik újdonsült barátnőm feltette nekem azt a kérdést, hogy én szo**am-e már valaha? Erre én azt hittem, hogy viccel,(mégis ki nem? gondoltam.) de halál komolyan kérdezte. Én meg persze rávágtam, hogy persze! Mármint nevetségesnek találtam, hogy még én éreztem kínosan emiatt magam, hogy én szoktam és elkezdtem kamuzni utána, hogy csak egyszer meg kétszer volt rá példa, ugyanis majdnem lefordult a székről. És fujjolt, hogy ez mennyire undorító és én mennyire undorító vagyok, és hogy az ő barátnői közül ezt az undorító dolgot senki sem csinálja stb. tehát konkrétan lehordott és elkönyvelt egy k**vának. Tehát ő soha az életében nem sz**na mert szerinte szörnyű dolog, holott ő kiny***tja magát a fiúkkal ez az alap. Tehát az más, hogy őt kényeztetik orálisan mint hogy ő kényeztetne egy fiút. És azt is előadta, hogy a fiú ismerősei lépten-nyomon megkérdik tőle, hogy sz**sz-e? (Mintha a fiúk tudnák, hogy manapság csak ritkán szoktak a lányok) Ő pedig erre azt mondja persze, hogy nem és a fiúk pedig mind azt mondják ez mennyire becsülendő és tisztelendő dolog, hogy ő nem ekkora "k**va" hogy ilyeneket csinál. Szerintem nevetséges amit csinál, és önző dolog. Kíváncsi lennék a következő pasikája hány hét után fog félrelépni, ha ő még sz**ni sem hajlandó, de bezzeg őt nya***k ki. Ez a szo**s téma tényleg ilyen ritka manapság a lányok körében?
2014. márc. 30. 00:16
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Nem hajlandó szopni. Tehát akkor cumisüvegből táplálták.
2014. márc. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Fura emberek vannak.
2014. márc. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Mert a cumisuveget nem sz opni kell kedves 1-es:-D

Kerdezo: egoista ez a csaj, tudod mikor nyalnam ki a mezescsuprat....a naptarban soha napjan:-)

2014. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem hajlandó szarni?
2014. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

szívni, szúrni, szedni, szidni

Bármi lehet.

2014. márc. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De most őszintén válaszoljatok már lécci! Nagyon kíváncsi lennék rá, hogy a többségnek mi a véleménye erről. Annyira felháborított ez a szövege, hogy a fiúk őt emiatt becsülik... Hát azt hittem beverem az arcát... Fiúk ha a barátnőtök azt mondaná, nem fog orálisan kielégíteni, akkor azt mondanátok: drágám ez becsülendő, hogy ilyen tisztességes vagy... Ennek pont a másik félnek való örömszerzés a lényege, a férfiknak akar örömöt szerezni ezzel a nő és higyjétek el, igencsak kemény munka, lefogadom, hogy a nők 60 százaléka fárasztónak tartja, csak azért csinálja, hogy a párja kedvében járjon. Éppen ez az amit a fiúknak becsülni kéne, nem pedig azt, hogy nem csinálja. Tényleg, és ezzel a mondatával ő került fölénybe fhuu nagyon idegesítő...
2014. márc. 30. 00:21
 7/21 anonim ***** válasza:
Maximum akkor lenne védhető a lány álláspontja, ha a férfi által nyújtott orális szexet is elutasítani. Így csak egy átlagos önző némber, aki megpróbálja valami erkölcsös köntösbe öltöztetni a kényességét.
2014. márc. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
egy lányban az a jó ha mindent élvez!
2014. márc. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Így már jobban tetszik :D
2014. márc. 30. 00:24
 10/21 Sulek Péter ***** válasza:
sztem is igazad van kérdező és ne szégyelld magad sztem is természetes a szájjal való örömszerzés :) nem értem én se a barátnőd gondolkodását inkább elitélem mint tisztelném emiatt :D és amúgy is szard le ki mit gondol rólad magadnak kell megfelelned :)
2014. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!