Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tapasztalatlanként a tanulgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlanként a tanulgatós szexkapcsolat, vagy kapcsolatban szex a jobb választás?

Figyelt kérdés

A kapcsolatra nem érzem magam késznek, a szexben pedig szerintem katasztrofális lennék, bár még sosem próbáltam. Egyáltalán van olyan nő, aki foglalkozik ilyen magamfajta "friss húsokkal"? Ti melyiket választanátok inkább?


(Nem mintha lenne lehetőségem bármelyikre is, csak kíváncsi vagyok.)

22F


2014. ápr. 3. 19:46
1 2
 1/12 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Puding próbája az evés.
2014. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen a kapcsolatot javaslom.
2014. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Barátság szexszel, egy olyan nővel aki megértő.
2014. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban. Szexkapcsolatban pont, hogy arra menne a partnered, hogy tapasztalt légy, sztem bele sem kezdene ha megmondanád, hogy nem, és előbb utóbb úgyis kiderülne. Viszont egy kapcsolatban, szerelemmel, nem fogja érdekelni, sőt, ha normális értékelni fogja. 24/F
2014. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, én pont, hogy arra megyek, hogy ne legyen tapasztalt a férfi!
2014. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22 évesen nem vagy érett egy kapcsolatra? Nem kell rögtön feleségül venned a csajt...
2014. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy nem örök életre kell tervezni. De vagyok olyan baromállat, hogy attól félek, mivel eddig nem éltem, ezért ha össze is jönnék valakivel, később kijönne rajtam ez, így félrekacsintgatnék. Ha ezt egyszer ki tudom nőni, akkor fogom magam kapcsolatra alkalmasnak érezni.


#5 és Te ezt tapasztalt nőként írod, vagy Te is hasonlóan tapasztalatlan vagy?

2014. ápr. 3. 20:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalt nő vagyok, ha mondhatom ezt, mert nem sok azaz kevés férfivel voltam.
2014. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Annyira vicces mikor 22 éves szűz nyomik itt sírnak! Miért nem húztok el innen a kesergéseitekkel?

Meg mikor ajnározzátok magatokat! "Friss hús" vagy, persze... már több éve dugnod kellene! Friss hús pedig egy tinilány, nem te!!!

Húzzál el csajozni! Illetve eleinte csak próbálkozzál, mert egy férfi már általánosban elkezdte a csajozást, hogy szép lassan évek alatt megtanuljon a nők nyelvén és később legyen kellő tapasztalata.

Mert rászólhatsz egy lányra az utcán(kétlem hogy tudnád hogyan kell kedvesen leszólítani valakit), lehet mosolyogva fog feléd fordulni, de hogy másodperceken belül fintorogva fordul el egy ilyen rakás szerencsétlenségtől és hagy ott minden szó nélkül, az 1000%!

Anyád nem mondta 16 évesen hogy kéne neked egy barátnő?!?!?!? Barátaid nem noszogattak? Van egyáltalán valaki aki foglalkozik veled?

2014. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9, nincs. Köszönöm az építő jellegű hozzászólást, még nem volt elég kedvem felkötni magam.
2014. ápr. 3. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!