Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tapasztalatlanként a tanulgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlanként a tanulgatós szexkapcsolat, vagy kapcsolatban szex a jobb választás?

Figyelt kérdés

A kapcsolatra nem érzem magam késznek, a szexben pedig szerintem katasztrofális lennék, bár még sosem próbáltam. Egyáltalán van olyan nő, aki foglalkozik ilyen magamfajta "friss húsokkal"? Ti melyiket választanátok inkább?


(Nem mintha lenne lehetőségem bármelyikre is, csak kíváncsi vagyok.)

22F


2014. ápr. 3. 19:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, új nőnél úgyis új technikákat kell majd tanulnod.
2014. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

# 9


Végtelen primitívségre vall, ha az alapján képes vagy ítélkezni, hogy még nem volt barátnője valakinek.

Mindig is utáltam az olyan sz.arembereket, akik ugattak, hogy xy-nak kéne már egy barát/barátnő, mert mi az, hogy nincs meg stb...:D NINCS MEGSZABVA, HOGY MIKOR KELL ELKEZDENI SZEXELNI!!! Senki sem lesz deviáns attól, hogy nem a te (vagy épp a tárdalom) elvárásaid szerint cselekszik.

2014. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!