Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen szintű összeveszés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szintű összeveszés után lehet békülősszexről szó?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy milyen mértékű összeveszés után jöhet még szóba? megcsalás, anyagi dolgokon való összekapás, egymás megsértése stb
2014. ápr. 8. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen szintű problémáknál a békülős szexnek nincs helye és értelme sem. Mondjuk én nem értek hozzá, mert mi a párommal értelmes ember módjára, kulturáltan szoktuk megbeszélni a gondjainkat, és megpróbáljuk együtt megoldani a problémákat, kompromisszumokkal. Ennek ellenére úgy tudom elképzelni a békülős szexet, hogy olyan "összeveszéseket" követ, amelyek valójában nem összeveszések, inkább csak sértődések, hisztik, többnyire jogtalanul. Amikor az embernek csak rossz napja van, valamit túlreagál, és aztán veszekedni kezd a pár, de nincs mögötte valódi, hatalmas probléma.
2014. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Ifjú feleség felhívja az anyját:

- Anya, megvolt az első komoly veszekedésünk a férjemmel.

- Csöppet se aggódj, kislányom, ez minden házasságban előfordul, túl kell rajta esni.

- Jó-jó, de mit csináljak a hullájával?"

2014. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!