Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tesztek, hogy több sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek, hogy több sex legyen, és ha szinte alig van?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok, a párom 25 2 éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást, de mint mindenhol nekünk is vannak gondjaink. Dolgozunk mindketten, albérletet fizetünk, de marad szabad időnk, és nem éhezünk. El szoktunk meni elég sokat sétálni, sörözni, mindíg jól érezzük magunkat együtt. A sex viszont nem az igazi, elejében jól müködött, ahogy ált minden uj párnál, akkoriban sokat voltunk együtt és jó is volt az együttlét. Kb egy fél év után viszont elkezdett hullámzani ez az egész. Nem kezdeményez, nem érzem a szenvedélyt, h megőrül, hogy végre megint az övé legyek. Tudom, h szeret ez nem kérdés. Igen, utána néztem jó párszor, facebookon, stb, nem csal meg. Nem is tudna. Mindíg azt mondja fáradt, én meg ugy érzem megörülök már ebben. Annyi mindent megpróbáltam, sexi fehérnemük, fürdökádas sztorik, alvás közben rámásztam, azzal kezdtük a reggelt, de egyszerüen alig van. Ugy érzem belefáradtam, sokszor hetente vagy 2hetente egyszer vagyunk együtt és többnyire csak rosszabb, mert ne,m elégülök ki akkor sem...Az exemmel 6 évig voltam együtt vele jó volt a sex, de sosem tudtam elképzelni h vele éljem le az életem. Ő viszont más ugy érzem meg találtam a társam, akivel minden jó.Ha elveszítem belehalok, de ha mellettem van, és nem lehet az enyém, mert valahogy nem akar öszej önni az elég sex abba is bele akarok őrülni, sokszor azt érzem egyetlen megoldás van, ha keresek egy szeretöt, akivel azt se tudom elképzelni, h megöleljem, szal ha sikerülne is nem tudom meddig bírnám, nem vagyok hazudós fahjta, mindent kibeszélek magamból, nem bírok szinészkedni. Ráadásul ugy érzem ezt nem érdemli meg. Néha ugy érzem szenvedés ez a kapcsolat, szeretjük egymmást, mégis bántjuk a másikat, ő azzal, h nem olyan a sex, látom, h küzd érte, elkezdett sportolni meló mellet, h jobban bírja fizikailag is, én pedig néha eléggé kiborulok és azzal bántom, nem tudom mit tegyel. Legszivesebben meg halnék, csak hogy ne érezzem már ezt! Szexuálterapeutára is gondoltunk, mert egyértelmüen pszichésen van baj, de arra már véglépp nincs pénzünk, örülünk ha befizetjük az albérletet, smellette 1 mozit megengedhetünk havonta, ugyanis nem keresünk sokat.. Kétségbe vagyok esve

2014. ápr. 17. 21:11
 1/6 A kérdező kommentje:
:(((((((
2014. ápr. 17. 21:14
 2/6 anonim válasza:
Üljetek le beszéljétek meg ha így sem megy akkor az egész el van ásva .. vagy vegyél magadnak valami izgató tárgyat és használd
2014. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én snapchatet küldök neki a seggemről.

fél órán belül jön a telefonhívás.

2014. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Johny88 ***** válasza:
Hát nem semmi. Próbáljatok szerintem valami sz..xjátékot vagy vonjatok be erotikus kellékeket! Ha ezek sem működnének akkor...
2014. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már ennyi ideje vagytok együtt, van olyan mély a kapcsolatotok, hogy leüljetek, és tartsatok egy problémamegoldó tanácskozást. Mondd el neki, hogy ez neked nagy probléma és hiányzik az együttlét vele. Kérdezd meg, hogy benne milyen gátló tényezők alakultak ki, miért nem kezdeményez, miért nem megy már úgy, mint régen. Persze ne számon kérően, hanem csak egy őszinte higgadt beszélgetés formájában. Miután elmondta a problémákat az ő oldaláról, mondd el te is, hogy neked miért rossz ez így, és hogy mire lenne szükséged. Ha ez megvan, akkor pedig addig ne zárjátok le a beszélgetést, ameddig ki nem találtok egy megoldást rá. Biztosan van. Tartsatok ötletbörzét, soroljatok fel minden létező megoldáslehetőséget, akármennyire is abszurdnak tűnik. Ez elő fogja segíteni, hogy előbukkanjon a mindkettőtök számára jó megoldás. Tartsd a beszélgetést egy konstruktív mederben, ne vegyüljenek bele negatív érzelmek, sértődések, sértések. Beszéljetek mint két felnőtt ember.
2014. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szeretet meg a szexuális kívànás nem ugyanaz.Nekünk van lóvénk,meg időnk is lenne rá,de az asszony olyan frigid lett,hogy inkább mással dugok vagy kiverem.:)
2014. ápr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!