Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit tesztek azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tesztek azért, hogy legyen pasitok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy ismerem őket,leginkább semmit..
2012. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
csak szétteszik a lábukat
2012. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Semmit nem tettem. Azt szeresse meg, aki vagyok. Így csalódni, és meglepődni sem fog, és tudom magamért szeret. És egy fiú tegye meg az első lépéseket, úgy gondolom. Bár csak lehet én vagyok ilyen koravén..18/L
2012. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
A lányok szart se csinálnak, nekik a lényeg:szexyn öltözzenek jó legyen a hajuk és szépek legyenek. Onnantól csak a legszebb pasikat válogatják a többit meg lesz@rják. ENNYI.
2012. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Kezdődik az általánosítás. Na akkor elmondom, hogy semmi különlegeset nem csinálok, a divatot se nyalom a végletekig, egoista se vagyok, de tudom magamról hogy átlagos, szép lány vagyok. De mivel a menő, helyes fiúk gyakran bunkók, nekem meg a belső fontosabb volt mindig, csak "nem menő" srácokkal kavartam. Sőt volt idő, hogy a mackósabb, duci fiúk jöttek be. Aztán kva félénkek voltak, hiába adtam a jeleket, nem mertek lépni. Aztán paff, én is általánosítottam, a suli legmenőbb sráca figyelt fel rám, aki végzős volt, én meg takony elsős, és csak haverkodtunk, és paff, már 3 éve szerelem...
2012. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Azért, hogy legyen pasim konkrétan nem teszek semmit. Ha úgy alakul lesz ha meg akkor nem, nem kell erre rágörcsölni. Viszont ha már van pasim érte mindent megteszek :)
2012. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kimegyek a parkba sétálni, olyan mellé ülök le a vonaton aki tetszik és hátha beszélgetünk. :)

Bejelöltem 2 srácot aki tetszik és ha tetszem nekik is akkor rám írnak és beszélgetünk. Eddig nem írtak. :/

Meg persze csinosan öltözködöm. Bulizni nem járok, ott úgysem tudnék összeszedni egy értelmes fickót...


21/N

2012. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem az a baj Sunset:) Hanem,hogy a lányok egy része már jeleket is lusta adni,és semmit se tesz a kapcsolatért,mindent a fiútól vár el.Engem például nagyon idegesít,hogy egy lány 2 évnyi ismeretség,5 randi,tucatnyi együtt töltött nap után is b*szik akár csak rám írni Facebookon,hogy "hogy vagy?"..
2012. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ostobaság ez a jelezgetés. Aki akar valamit menjen a közelébe és beszélgessenek akármiről és hívja el sétálni vagy egy kávéra. Sokkal egyszerűbb, mint szemezgetni meg bámulni egymást.
2012. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát, én se jártam annak a fiú nyakára, meg fiús alkatom miatt mindig fiúkkal voltam. De aki bejött, azelőtt próbáltam kedvesebb, meg lányosabb lenni, meg minden..amit na, lehet érezni a levegőbe. De igaz, hogy a barátom akármilyen menő arc is, én vagyok neki az első bnője, tök félénk volt, így hogy összejöttünk az én rávezetésemmel történt meg egy hónap nekem való udvarlása után, az első csókot is én kezdeményeztem 2 hét után, annyira nem akarta velem elsietni a dolgokat!

Szal érted, nem minden lány olyan, de mi se vesszük át a ti szereteteteket, de adni kell a jeleket...

2012. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!