Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » AJAJ! Mi lesz ha kitágul a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AJAJ! Mi lesz ha kitágul a hüvely a nagy pénisztől, és utána már csak kicsi fütyijű fiúim lesznek?

Figyelt kérdés

A mostani kapcsolatom a szexre épül, valójában ez a lényege. Tegnap mértem fel a károkat, amit a srác vaskos és hosszú pénisze okozott a vaginámban. ha ezután egy kisebb péniszű férfi fog dugni, nem lesz olyan jó?

Ne nevessetek ki, kmoly a kérdés, bár tudom hogy azok is élvezik a szexet akik már szültek 24 kölköt szóval...



2014. ápr. 19. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A hüvelyizom nem így működik...
2014. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Inkább az intelligenciád miatt kéne aggódni :)
2014. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom komoly-e ez a kérdés, vagy csak kamu, mert elég kamu szagú.

De ha tegyük fel komoly, akkor először is, lehet hogy neked kölked lesz, mint az állatoknak, de egy normális nőnek gyereke fog születni, nem kölke!

A másik meg, hogy a hüvely egy nagyon jól táguló része a nőnek. Ami izgalom hatására képes akkorára kitágulni, hogy akár egész nagy méreteket is be tudjon fogadni. De az utána visszamegy az eredeti állapotára! Ha neked az eredeti állapotban is már tágabb volt a hüvely, akkor annál összébb nem tud menni. De ha alapból nem vagy tág, akkor az összes aktus után vissza is húzódott a hüvelyed eredeti állapotára!

A másik meg, hogy ahonnan még meg lehet közelíteni, szerinted akinek óriási nemi szervvel megáldott pasija van, annak menzesz alatt kiesik a tampon?:) Valószínű, hogy nem és vajon miért nem?...

2014. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Eleinte biztoss furabb lesz, nem fogod annyira erezni. De a huvelyed hosszutavon hozzaszokik mind a nagyhoz mind a kicsihez. Tehat a lenyeg, hogy eleinte atkell szokjal, de utana jo lesz.
2014. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te agyhalott vagy kicsi szutyok.
2014. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

utálom, amikor valaki egy kapcsolat alatt arra gondol, hogy még lesz más kapcsolata ezen kívül

igen, elolvastam, hogy ez a kapcsolat csak a szexre épül...képzeld, nem javít a helyzeten, hanem ront! azzal feküdj, le akibe szerelmes vagy és akivel le akarod élni az életed! ne minden jöttmenttel

ennyi a lényeg és innentől felesleges is minden hülye kérdésed, "kölköd" meg remélem nem lesz...

2014. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kolosszus22 ***** válasza:
Szerintem te valami kis hülye fiúcska vagy aki polgárpukkasztó kamukérdéssel próbálkozik! Értelmes lány/nő nem beszél így.
2014. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6: szerintem mindenkinek jogában áll eldöteni, kivel fekszik le. Nőként két komolyabb kapcsolat közt előnyösebbnek tartom a szexkapcsolatot.Nyilván nem minden jöttmenttel és nem váltogatva a partnereket. De szexre igényem van, holott kapcsolatra nem feltétlenül. Egy 3 éves kapcsolat után vagyok épp, és legalább 1-2 évig nem is tervezek kapcsolatba lépni. Szexre viszont szükségem van, és amint az utamba sodor az élet egy ehhez megfelelő partnert, aki szintén nem vár tőlem szerelmet, akkor mehet a menet. Ja igen, és 16 meg 19 éves koromban, amikor kapcsolatba léptem, eszembe sem jutott azon gondolkodni, hogy én velük élem le az életem, nekik szülök gyereket, és örökkön örökké együtt leszünk. És igen, mindkettőnél tudtam, hogy lesz következő és gondoltam is erre.


Kérdező: hülye vagy. Hozzád ennyit tudok fűzni.

2014. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És mi lett a kárfelmérés eredmény? :)
2014. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8as

oké, mindenkinek jogában áll a döntés. elismerem, hogy a kérdés ostoba hangvétele hozta ki belőlem az ingerültséget. Ettől függetlenül, én hiszem, hogy mindenkinek egy tökéletes társ adatott. Ez az én álláspontom. És ez egy csodálatos dolog! ;) Igaz, még nem olyan régi a kapcsolatom, 2 éve vagyok a párommal, de az első naptól fogva tervezzük a közös életünket. Házasság, gyerekek, de nem csak erről van szó, hanem olyan mély lelki kapcsolatról, amilyen még előtte senkivel sem volt az életemben. A szexualitás is fontos kérdés persze, és egy kapcsolat természetes része. Egy kapcsolaté. Isten ajándéka, amit a szerelemből fakadóan ad nekünk. Nem szabad visszaélni vele.

csak azért írtam le, hogy van ilyen álláspont is. Aztán úgyis a ti döntésetek, hogy hogyan éltek. De ne gondoljátok, hogy ez bigott baromság, amit vaskalaposok mondanak :) 19/L

2014. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!