Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 5 hónapja van rendszeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja van rendszeres szexuális életem. Úgy érzem volt már orgazmusom, bár még nem vagyok ebben teljesen biztos. Az végülis pontosan milyen lehet? Már annál jobb nem lehet vagy olyankor mit érez egy nő?

Figyelt kérdés
2008. júl. 26. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudnád, ha orgazmusod volt hidd el.
2008. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne még annyira biztos...nem tudom mit gondoljak...
2008. júl. 26. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Már ne is haragudj, de szerintem - és nyugodtan le lehet pontozni a véleményt - éretlen vagy még a szex-hez, ha azt sem tudod, milyen egy orgazmus. Ha lett már volna orgazmusod, akkor ezt most nem kérdezted volna meg. Másrészt, akkor tudnád, hogy ezt nem lehet leírni, mert nincs két egyforma orgazmus ugyanannál a nőnél sem.


Én a helyedben elgondolkodnék, hogy a megfelelő partnerrel folytatok-e szexuális viszony. Ha ő igazán figyelne rád, és fontos lennél számára, akkor szem előtt tartaná, Te is élvezd a szeretkezést. Úgy látszik ez nálatok nem valósul meg.

2008. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem az a probléma,hogy nem vagyok rá elég érett...de a szexuális életemet,most kezdtem el igazán!Nem hinném,hogy előszőr túl sok mindenki tudná,hogy milyen is azaz orgazmus.Nekem nem régóta van szexuális életem...talán idő kell,hogy kitapasztaljam.

A partnerem hozzá meg tökéletes,nagyon szeretjük egymást.

Én élvezem a szexet,de talán még nem vagyok elég tapasztalt...Csak ezért kérdeztem!

2008. júl. 27. 08:11
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Már nem azért de mire alapozod hogy nem elég érett a szexhez, honnan a fenéből tudná milyen az orgazmus ha még most kezdett el szexelni és soha nem volt neki!?


Ezt nem lehet igazán leírni, mindenki másként éli meg, először én sem voltam benne biztos hogy az volt, de mikor másodszor is volt akkor már selytettem, perzse most már azt is tudom hogyan érjem el. A lényeg hogy rá fogsz jönni, ha már többször lesz olyan nagyon jó érzésed és majd arra is rájössz hogy hogyan érd el, nyugi, van még időd, nem kell kapkodni és siettetni a dolgokat.

2008. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Abból gondolom, hogy nem érett rá, hogy az orgazmust, nem az aktus során kellene először megtapasztalni, mert azt tényleg tanulni kell, hogy hogyan lehet úgy elérni. Másrészt, ha valakinek orgazmusa van - akár először, akár sokadszor - az nem kérdezi azt, hogy milyen.
2008. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha valakinek előszőr van orgazmusa,már hogy tudná,hogy az az,amikor lehet nem elég tapasztalt....

Egyetértek az előző kommenttel.

Az mindenképp igaz,hogy tanulni kell,de attól még lehet valaki érett.

Az orgazmusra ember nem születik!Valakinek sikerül elsőre,valakinek meg nem,de nem biztos,hogy tudni fogja az az volt e!

2008. júl. 27. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem, hogy azt nem fogod összetéveszteni semmivel, persze a "tünetek" az intenzitástól is függenek. Az izmok megfeszítése azért elég általános. Én például a lábujjaimat is görcsösen szorítom.

Utolsó hozzászóló

2008. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!