Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátomnak nem állt fel....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak nem állt fel. Teljesítési vágy miatt? Vagy a fáradtság?

Figyelt kérdés

Este lefeküdtem a barátommal. Elsőre szinte azonnal elment, kb. 3-4 lökés után. Ez nála nem ritka, az első menetet nehezen bírja. De úgy gondolta, megpróbálja elsőre is (múltkor inkább kiverte, hogy a tovább tartó második menettel kezdjük). Éppen ezért várt picit, új gumi és nekikezdett. Volna... Be akarta tenni, de nem tudta, mert azonnal lelankadt szinte. Láttam, hogy el van keseredve, nyugtattam. Nem értette, miért lehetett. Arra gondolt, túl fáradt volt, mert délután túrázni volt. Ennyiben maradtunk, de kb. 2 órával később újra megpróbálta, akkor már ment, tökéletesen működött a szerszám, egy teljes órán át szeretkeztünk. Ma reggel is lefeküdtünk, akkor is bírta egy kb. negyed óráig és kemény is volt.

Azért mondott csődöt vajon, mert lelkifurdalása volt, hogy olyan hamar elment? Vagy tényleg a fáradtság? De akkor pár órával később miért ment neki? Esetleg lehet annak köze, hogy tapasztlatlan fiatal srác még? Vagy így minden együtt?


Köszönöm a válaszokat! :)


19/L



2014. máj. 11. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fáradtság...illetve tényleg az az aprónak tűnő csalódás miatt :) nálam is volt hasonló. Gumiba meg nem is működtem,így váltottunk fogamzásgátlóra.2 órával később azért működött mert támogattad,biztos tudott pihenni,és még kívánt is.
2014. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A férfiaknál két dolog okoz törést:

-Amikor először nem megy másodszorra, és amikor

-Másodszor nem megy elsőre..

2014. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány éves a fiú?
2014. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam nyugtatgatni amikor elment hamar, hogy nem zavar, aztán mikor nem állt fel, akkor is igyekeztem csitítani, hogy nem nagy ügy, megeshet :)

Hát, ő pár évvel fiatalabb nálam, még csak 15 múlt...

2014. máj. 11. 14:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tudom mit pörögsz a témán. Minél többször fogod ezt mondani, annál szarabb lesz neki. Megesik az ilyen. Nem kell ügyet csinálni belőle.


De ha sokat mondod tényleg GYEREKKORI trauma lesz neki ebből. Gondolom érted, miért emeltem ki.

2014. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, értem, miért emelted ki. Csak nem igazán érdekel, de köszi az aggódást :')

Amúgy nem mondogatom neki, csak amikor elkezd bocsánatért esedezni, meg elmondja kb. 20x, hogy sajnálja, meg minden. Ilyenkor jövök én, hogy engem egyáltalán nem zavar...

2014. máj. 11. 14:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Fiatal még hozzád egy 15 éves,csak úgy mondom. :D

Amúgy meg lehet azért,mert benne van a megfelelési kényszer,hogy ő még csak egy 15 éves fiú és ha nem teljesít jól,akkor elhagyod egy 20-on akárhány éves férfiért.

2014. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy fiatal, de ez ilyen...

Többször nem volt ilyen eset, szval nem hiszem, hogy ezen aggódna:)

2014. máj. 13. 13:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Előfordul ha kisgyerekkel kefélsz.:)
2014. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!