Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nászéjszakán szoktak szeretk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nászéjszakán szoktak szeretkezni a párok vagy a fáradtság miatt inkább alszanak? Akinek volt már esküvője az hogy csinálta?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel hajnal 6-kor mentünk haza így akkor nem! De aznap este igen!
2013. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem itt kérdezném meg hanem ha esküvőkre mész, az ajándék borítékba vagy tárgy csomagolásába rejtve egy cetlin kérdezném meg, megadva egy előre létrehozott kamu mail címmel, hogy oda várod másnap a választ.
2013. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi reggel 8kor hagytuk abba a tàncot,már alig álltam a lábamon,nemhogy szexeljek. De este bepótoltuk.
2013. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
közeli barátomnak most volt nemrég, az asszonykája kijelentette, hogy ő bizony kufircoltak amíg átmentek átöltözni. De ember függő.
2013. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mi is aludtunk...
2013. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Azért ha eléggé felpörget az adrenalin, akkor nem hinném, hogy kihagyja az ember. Mi még nem vagyunk házasok, de egy jól sikerült buli után alig tudjuk kivárni, hogy végre hazaérjünk, és nem lehetünk olyan fáradtak, hogy egymásnak ne essünk. Hát még a saját lagzink után! :)
2013. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Mivel az ifjú pár az aki utolsóként távozik a lagziból (nem illik előbb), így jó eséllyel hajnali 5-8 közt indultok majd haza és kb. pofával dőltök az ágyba, hogy délutánig horkoljatok. SZerinted milyen esélyei vannak egy jó szexnek? :D
2013. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk hajnalban lett vége az esküvőnek, így már virradt, mikor ágyba kerültünk, de az első hitvesi szex megtörtént még akkor, aztán egyből elaludtunk.:)
2013. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szeretkeztünk a nászéjszakán, gyertyafénynél, esküvői zene szólt alatta a cd lejátszóból:)


27/N

2013. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pàrom jol bebaszott, felhozta két haverjàt inni, én meg facebookoztam...aztàn volt szex, de szarrrrr volt....mai napig rosszul esik...
2013. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!