Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfogadható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elfogadható legyen? (képet küldök, ha muszáj)

Figyelt kérdés

Van egy srác, 2 hónapja találkozgatunk. Nagyon rendes, érdeklődő, intelligens és helyes.

Nekem is normális belső értékrendem van, vannak céljaim, és azt mondják, "fullos és okos" vagyok.


Egészen addig el is hiszem, amíg nem jutok el ágyig. Ugyanis gusztustalanok a melleim. Strandra szívesen kimegyek, mert fürdőruhában nem látszik, hogy baj van, és fehérneműben sem.

A gond csak az, hogy egy szinte tökéletes srác előtt biztos, hogy nem merek majd levetkőzni. Eddig két kapcsolatom volt, az egyikben a fiú állandóan piszkált a mellemmel, de csak "viccelődésből" (én bezzeg nem tettem szóvá, hogy pici a pénisze, mert szerettem őt, és tökre nem érdekelt), a másik srác nem mondott rá semmit, nem tette szóvá.


Mit tudnék tenni, hogy ne tűnjön gusztustalannak a mellem(nagyon nem egyformák)? Kétségbe vagyok esve miatta, mert szép arcom van, és csinos vagyok, de ez valahogy borzalmasra sikeredett. Nem akarom, hogy bárkinek a közeljövőben emiatt a külső miatt csalódás legyek, mondván, hogy ruhában jól nézek ki, anélkül meg nem. Valaki tudna adni valami hasznos tippet? Vagy, ha már változtatni nem tudok rajta, akkor valamit mondani, amivel jobban elfogadhatnám, hogy így nézek ki ruha nélkül? :(


20L


(ha valaki nagyon nem tudja elképzelni, küldök képet, de jó lenne, ha anélkül is kapnék értelmes válaszokat)


2014. máj. 13. 17:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
küldj és mondok véleményt
2014. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de nekem is küldhetsz azért képet, ha gondolod. 23/L
2014. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz! 18/L
2014. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem egyformák?o.O Küldj képet. 21/F
2014. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:

Véleményem szerint egy szexben nem számít az, hogy most kinek mekkora a pénisze, kinek mekkora a melle, vagy esetleg hogy néz ki... mindenkinek vannak hibái, még ha az testi hiba is :) a szexben ez a jó, hogy lényegtelenek az ilyen dolgok..

1 a lényeg, az hogy átadd magad az érzésnek és az élvezetnek...

Aki meg kigúnyol a melled miatt azt jól orrba kell vágni, és elfogadni, hogy amíg Te egészséges vagy, addig más agyilag leépült :D

mellesleg aki igazán szeret, az nem fog foglalkozni azzal, hogy most másabb a melled mint a többi lánynak, hidd el, nem vagy egyedül a Földön ezzel a kis apró hibával :))

18/F

2014. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Küld, ha gondolod! 18/f
2014. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet.
2014. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Én értem hogy miről beszélsz de nem tudom el képzelni. Így nem lehet tudni hogy mire gondolsz. Mi a baj? Küldj egy képet privibe mert így nem tudni hogy mire gondolsz. De ha lehet ne csak a cicid Legyen rajta. Nem kell az arcod! !! Ne érts félre. Csak kicsit távoli kép Legyen hogy lehessen látni az összképet.
2014. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Méretkülönbség esetén csak a plasztika maradhat.

Egy normális férfi nem csinál gondot belőle.

Na mutasd!

2014. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"A gond csak az, hogy egy szinte tökéletes srác előtt biztos, hogy nem merek majd levetkőzni."


Akkor keress egy tökéletlen srácot.

2014. máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!