Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » És most mi legyen? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És most mi legyen? Mit tegyek? Ez elfogadható?

Figyelt kérdés
Társkeresőn összejöttem valakivel. Nem volt cseppet sem ronda,tetszett nagyon, végül találkozunk is. Jól éreztem magam vele, de miután jobban ráfigyeltem a fogsora nem egyenes, vagyis van vagy 2 foga,ami egymásra van nőve. Ez nem túl jó pont nálam,nem azt mondom,hogy extra szép fogsorom van, de nincsenek egymáson fogaim. Plusz az egyik lábát is enyhén vonszolja magaután,olyan furán lépked... Ti mit tennétek a helyemben? Így annyira kényelmetlennek érzem,hogy mutassam be a barátaimnak,családomnak,mit szólnának hozzá?
2010. nov. 27. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Nem szereted. Ha szeretnéd nem törödnél vele.. Senki nem tökéletes.. lehetnek hibái. Lehet, hogy ha megkéred rá akkor a fogsorát megcsináltatja.. a lábával nem tudom mit kezd, de ha már most ez zavar hagyd ott.
2010. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Igaza van. Nem szereted.
2010. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha tetszik ez a lány akkor, ne akadj fent az ilyen külsőségeken, mert kit érdekel, hogy más mit gondol róla. Az a lényeg, hogy neked megfeleljen, de ha nem tudsz ezeken felül emelkedni, akkor, hagyd , de ne bántsd meg, mert ezekről nem tehet. (Jó lehet egy fogszabályzóval és némi kínszenvedéssel meg lehet oldani a fog problémát, de ezt sem mindenki vállalja be)
2010. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kényelmetlenül érzem magam tőle, de míg nem nyitja ki a száját minden oké :D

És leginkább a családtól,és a barátoktól félek,hogy hogyan reagálnának,nekem fontos mások véleménye.

2010. nov. 27. 21:40
 5/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, pasiról van szó :)
2010. nov. 27. 21:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd,a hibái sem zavarnának...
2010. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Én szegény fiút sajnálom, hogy ilyen lánnyal hozta össze a sors.
2010. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Érdekes ember vagy, tőlünk kérdezel egy ilyen fontos dolgot, ráadásul azt, hogy elfogadható-e? Kívánom, hogy majd egyszer légy szerelmes, vagyis vonzódj egy olyan emberhez, aki igazán szimpatikus lesz a számodra. Ha most jobban izgatnak a barátaid, akkor hagyd az egészet, és mégis mit szólnának, ha igazi barátaid, akkor elfogadják a pasidat. Egyébként, ha valakit igazán kedvelünk, akkor ez csak apróság.
2010. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én megértelek, nekem is vannak ilyen elvárásaim. cikinek érzed a pasit, nem szívesen mutatkoznál vele.

egyszer próbáltam erőltetni, hátha mégis, de nem jött össze. katasztrófa lett.

te se erőltesd, nem bírnád elviselni őt, aztán kerülni kezdenéd, nem veszed fel a telefont, megszakítasz vele minden kapcsolatot, mert megbántani nem akarod

22/L

2010. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A pasik is és a nők is sok dolgot figyelembe vesznek a párválasztásnál. Engem összehozott már a sors kifejezetten csúnya, koravén, ritka hajú lánnyal. Aztán volt pl. egy egérfogú is. Csak amikre emlékszem. Ezek nem jó nyitások. Aztán belegondoltam még egy-két egyéb dologba, ami nekem fontos: olyanok, mint dohányzás, vagy kulturálódási igény, vagy beszédtémák, vagy térbeli megközelíthetőség és hasonló apróságok. És mindent összevetve nem érték el azt a szintet a delikvensek, amit megkívánok. Igaz, én pl. kopasz vagyok. Legjobb barátném, akinek viszont 120 kilós pasija van, azt mondta, ő sose járna kopasz emberrel. :D De én sem adom lejjebb a lécet, ezért is vagyok egyedül. Nem várok el semmi extra szépséget, vagy doktori címet a leendő páromtól, de ne legyen kellemetlen bemutatni a barátaimnak, legyen beszédtémánk, sok időt együtt tölthessünk, kitaláljon önmagától kirándulásokat, utazásokat, néha legyen igénye eljárni moziba-színházba, és otthon is jól érezzük magunkat. Szóval csak komplexen lehet vizsgálni az egészet, és neked kell döntened, hogy belefér -e a srác abba a kategóriába, amit megkívánsz.

28/F

2010. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!