Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Dóhányzó lányok tikteket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dóhányzó lányok tikteket zavar ha egy smokin fetish fiut felizgat a látvány mikor cigiztek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Smokin' drugs, nigga never gave a fuck, bitches on my dick cause i brought all the fuckin' drugs ^^
2014. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön oda, hogy ezzel traktáljon, addig lesz***rom ki mire izgul.
2014. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
és ha ara kérne hogy orál közben cigizél?
2014. máj. 13. 19:52
 4/20 anonim ***** válasza:

smokin fetish


háhá mik vannak. smokin fetish...

2014. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
aha it egy link nem porbográf jellegü ha kiváncsi vagy rá kis izelitő szerintem amugy szexy de ki váncs vagyok a többiek véleményére is http://www.youtube.com/watch?v=QGdOkSaAXPQ
2014. máj. 13. 20:01
 6/20 anonim ***** válasza:

Orál közben cigizni? Mert van ilyen?

Amúgy érdekesen hangzik, én alkalmi dohányos vagyok, néha megkívánom, de nem rendszeresen. Viszont ezen már én is gondolkoztam, engem nagyon izgat a dohányzó férfiak látványa, az valahogy nálam olyan felsőbbrendűséget, erőt, tartást szimbolizál. Persze nem a köpködős, nagymenő suhancok látványa, hanem aki úgy igazán stílusosan cigizik.

2014. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ha ugyan ilyen helyesírással kéri, ahogy te írtad, akkor nem, mondjuk egy ilyen helyesírással rendelkező fazon el sem jut odáig, hogy bármit is kérhessen tőlem.
2014. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
kedves 7. tudok én helyesen írni nem foglalkozom különösebben ezzel úgy voltam vele nem muszáj téged zavar?Engem nem és hogy másnak is válaszoljak igen van smoking fetish szex sőt felnőtt tartalmú dvdk,videók
2014. máj. 13. 20:21
 9/20 anonim ***** válasza:
végül is csak két vesszőhiba...
2014. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
kedves tanár nő én írni nem tudok maga meg értelmezni a kérdésem mert rögtön magára vette:)Érdekelne milyen márkát szivsz
2014. máj. 13. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!