Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az a problémám, hogy a hónalja...

Az a problémám, hogy a hónaljam tájékára hízok. és ez elég csúnya látvány, meg zavar is. Szerintetek mi a jó módszer az eltüntetésére?

Figyelt kérdés
bocsi ha nem jó témát választottam ..:S
2013. jan. 11. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a jó témakör, a fogyi kategóriában a fekvőtámaszt, a fóliázást és a 6 után nem evést ajánlanák. Helyi fogyás nincs, diétázni kell(szálkásító étrend), és onnan is le fog menni előbb vagy utóbb. Heti 4-5 aerob edzést sem ártana végezni, mint futás, bicikli, tempós séta stb.
2013. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocs a kérdésért, de ezt hogy kell elképzelni vizuálisan? :D

Amúgy az eltüntetés egy dolog, de arra is kell figyelni, hogy ne jöjjön vissza. A megelőzés fontosabb, avagy nem hal kell, hanem megtanulni horgászni.

2013. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, és a mellem nem fog "eltűnni"? mert amúgy nincs baj az alakommal, de felsőtestre azért nem nagyon merek edzeni...
2013. jan. 11. 20:44
 4/8 A kérdező kommentje:
hát úgy ahogy akarod, nem tudom elmagyarázni..:D
2013. jan. 11. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Mint már mondták, fogyáshoz azaz zsíreltüntetéshez diéta kell, és mivel a melled is zsír, abból is menni fog le, egyénfüggő, kinek pontosan mennyi. Semmiféle gyakorlatvégzés nem arra való, hogy az adott testrészről szírt tüntessünk el, így az, hogy felsőtestre edzel, nincs hatással a felsőtesteden levő zsírrétegre...
2013. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kamu kérdés.

a kérdés kiíráson csak röhögtem,de a felsőtestre nem merek edzeni dolog már sok.

ennyire senki sem hülye:D.

2013. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolso! :D nekem is zsirreteg boritja ott a testem azert olvasom a valaszokat! ezt ugy kell elkepzelni ha az egyik karaom a testemhez zarom, es a masik kezemmel a hatam felol elkezdem tapini magam a honaalj vagasanal, akkor olyen mintha szivacsba turkalnek, puhabb mint mashol, a tricepsz es es a hat felol is, foleg a tricepsznel! Eleg gaz koszi :DD
2013. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

21.29-es mondd már meg kérlek, hogy miért kamu...:D

igen, igazad van nem vagyok jártas a témában, nem véletlenül kértem segítséget egyszerűen azért kérdeztem, hogy mi lehet a végkimenetele..

2013. jan. 11. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!