Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Dóhányzó lányok tikteket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dóhányzó lányok tikteket zavar ha egy smokin fetish fiut felizgat a látvány mikor cigiztek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 18:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez tok fura, de nekem tetszik...:)
2014. máj. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
örülök hogy tetszik sok ilyen fiu van az utcán aki szexy nek találja a cigiző lányokat mármint ha nő vagy lehet téged is néztek már
2014. máj. 14. 07:50
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen no vagyok, de soha nem is gondoltam, hogy valaki ezt vonzonak talalna es ezert nez meg az utcan:)
2014. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
pedig igen sokat számit pl:a stilus ahogy cigizel ha megakarod tanulni a smoking fetish-t mert tanulható és ezáltal fel tudod kelteni sok fiu figyelmét akkor a jánlanám alexxya yutube van róla sok videó amit az első oldalra linkeltem azon is ő van
2014. máj. 14. 11:43
 15/20 anonim ***** válasza:
nem szeretném megtanulni és nekem az a lány, akit linkeltél inkább tűnik nevetségesnek, mint izgatónak, de lehet csak a bőrszerkója miatt, plusz nem tűnik olyan nagy tudománynak, ahogy cigizik, sokan így szívják a cigit, csak nem öltöznek be:D
2014. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
azért nem látsz benne semmi különösebbet mert ez egy szoliddab videó tőle de am nekem már ettől is f...áll és engem alap ból izgat mert smoking fetish vagyok és imádom nagyon be jön kész vagyok a szép cigis csajoktól
2014. máj. 15. 16:31
 17/20 anonim ***** válasza:
jól van, amíg nem ártasz vele senkinek, addig nincs ezzel semmi gond:) mindenkinek más tetszik:)
2014. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
neked mi?ha nem vagyok túl in diszkrét és am te milyen márkát szivsz?:)
2014. máj. 16. 07:02
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem maga a cigizés elég undorító , ha meg egy lány csinálja akkor kifejezetten kiábrándító
2014. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19 erre épp senki nem kíváncsi, mert nem ez volt a kérdés;)
2014. jún. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!