Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért itélik sokan el a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért itélik sokan el a női focistákat? Szerintetek? Tudom hogy sok fius kinézetü lány van de a legtobbje egész szép.

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
És ez a kérdés mit keres a szexualitásnál?
2014. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Miazmár, hogy egy NŐ egy gy ilyen férfias sportágban akar velem, egy Férfival, kekeckedni?! Egy nő legyen nőies és törékeny és ne legyen jobb nálam."
2014. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ki ítéli el őket?

Felőlem focizhatnak a lányok.

2014. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én is focizom már egy ideje.

Igaz, hogy az öltözködésem nem a legcsajosabb, inkább sportosnak mondanám. De persze ha az alkalom megköveteli felveszem a magassarkút és a szoknyát is.

Lányos vonásaim vannak, eléggé hosszú a hajam is.

Női szemmel nézve, sporttàrsaim között persze vannak fiúsabbak de nagyobb része inkább a nőies vonalakat képviselik. :)

19/L

2014. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hallotam mar olyat is hogy sokan azert itelik mert van sok a leszbikus
2014. máj. 18. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is fociztam már sokszor, szeretem. Van egy kolléganőm, ő rendszeresen focizik, jár edzésekre (én csak hobby szinten), ő egy lánycsapatban játszott 14 éves korától 19 évesig akkor elköltöztek de azóta is jár csak nem igazolt játékosként, hanem inkább edzésekre. Még fiú csapatba is beállt már, pedig egyáltalán nem fiús, nagyon is nőies. Sok pasi odavan érte. 27/N
2014. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csinik. :) Formasak. :)
2014. máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!