Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy nő hosszú kapcsolatból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő hosszú kapcsolatból lép ki (4 év) aktív nemi élettel, utána 1 évig szingli vagy tovább. Ilyenkor nem rossz hogy egy évig nincs szex?

Figyelt kérdés
Megtörtént egy ismerősömmel, de ő nem igazán az a fajta aki fűvel-fával lefekszik. Ahhoz neki kapcsolat kellene..
2014. máj. 26. 09:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
saját nevemben írok, nekem január óta nincs, és jobban hiányzik az hogy odabújjak valakihez, akiről tudom hogy szeret, mint maga az aktus... ez egészen addig van így amíg valóban abba a helyzetbe nem keveredek mondjuk egy számomra vonzó emberrel, mert utána persze hogy ha olyan, megkívánod azt is...
2014. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Egy év szex nélkül? Háát....nem is tudom. Azért valamit csak csinálnék, még ha alkalmi és erkölcsileg vitatható is...persze nem fűvel- fával...de egy év sok idő nagyon
2014. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Csak bennem van egy érzés hogy nem az a tipus aki mindenkivel lefekszik, ugyanakkor tudom hogy milyen kín az ha valamit megszoksz napi szinten aztán egy évig nincs.
2014. máj. 26. 09:30
 4/34 anonim ***** válasza:
Az, hogy valakiről az ember nem feltételezi, hogy él szexuális életet, mert éppen nincs párja, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem teszi. Egy okos nő ezt diszkréten megoldja, és itt nem arra gondolok, hogy bárkivel lefekszik, de nem tartom kizártnak hogy a "szükségletei" kielégítéséhez alkalmi partner segítségét veszi igénybe, amiről senkinek nem kell tudnia, hiszen nem tartozik senki másra. Mert ugyebár a párttalan időszak eltarthat akár évekig is (ha nem talál megfelelőt) és bizony addig szex nélkül kibírni nem lehet könnyű.....
2014. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, elég is volt! :)


Röviden ezért kérdeztem:

Volt egy lány, aki összejött egy pasival de tudta hogy kedvelem, a pasi mellett ő is elkezdett kedvelni, de csak egy jó fél éve szakítottak, ami miatt én nem is környékeztem meg rögtön (mivel szakíthattak volna rögtön is vagy össze se kellett volna jönniük).


Azt a pasit feldolgoztam, megértettem hogy lefeküdtek.


De független hogy szeretem, sőt nagyon szeretem, nem tudom ezt elfogadni. Sajnos a gond az, hogy előbb szerettem meg, és amit az idő alatt élsz át, az zavar. (Vagyis ha lefeküdt volna 5 pasival akár, mikor még nem ismertem a kutyát se zavarná)


Itt a nyár hamarosan és eléggé gondolkoztam rajta hogy most keressem vagy ne, stb. de őszintén legbelül én is úgy gondolkozom mint ti erről a témáról.


Csak elég furcsa érzés hogy itt van valaki akihez a kezedet kéne nyújtani csak mert szemmel láthatóan kezdetek óta kedvel, meg én is őt, csak ez a dolog visszatart, sőt elszomorít, kiábrándít.


Ment a zöld pacsi mindenkinek.

2014. máj. 26. 09:42
 6/34 A kérdező kommentje:

Első:


Ő neki a ismerettségi köre kb 30 pasi 15 csaj. Amit a kijelentésed végében írsz napi szinten találkozhat oly pasikkal.

2014. máj. 26. 09:43
 7/34 anonim ***** válasza:

gyerekes vagy!


30+F

2014. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Csak szerelmes, és ez a gond.


Volt barátnőmnek is volt pár palija de még mielőtt megismertem volna, meg eszébe nem lett volna mással összejönni mikor mi összejöttünk.

2014. máj. 26. 09:46
 9/34 anonim ***** válasza:
fogalmad sincs arról mit csinált mit nem. de te már elítélted. ez a gyerekes
2014. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Ez igaz, de vannak olyan dolgok (mint ez) amit sose fogok megtudni.


Általában egy nő csak a kapcsolatairól számol be az egyéjszakásakról nem.

2014. máj. 26. 09:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!