Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napon lesz vmilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napon lesz vmilyen jó program, ahol szingli lányok ismerkedhetnek normális pasikkal, hosszú távú kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Olyan pasikkal, akik nem csak egy éjszakás kalandokat akarnak, értelmesek, okosak, egyetemisták vagy már diplomások.
2013. febr. 11. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Majd megkérünk mindenkit, hogy írja a homlokára hogy "diplomás vagyok", így neked könnyebb lesz, nem kell azon fárasztanod magad, hogy alacsonyabb végzettségűekkel beszélgess. Mert aki nem végzett felsőfokút, az hozzád úgyis hülye.
2013. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
És aki most dolgozik mindenféle okokból, de vissza akar menni az egyetemre, az miért nem jó?
2013. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy értelmes pasik, nem olyanok, mint manapság a pasik többsége....
2013. febr. 11. 12:15
 4/16 anonim ***** válasza:

Milyen a pasik többsége?

Csak középfokúm van, abbahagytam a fősulit, és kíváncsi vagyok, hogy milyennek látsz minket?

2013. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát a legtöbb (jelezném, nem mindegyik) általában a bulizós, könnyűvérű csajokra bukik, az egy éjszakás kalandokat keresik, éretlenek, gyerekesek, nem lehet velük értelmes dolgokról beszélgetni, csak kihasználják a nőket (bár aki hagyja magát az meg is érdemli...), de összességében nem érzem azt rajtuk, hogy komoly, érett felnőttekként viselkednének.
2013. febr. 11. 12:22
 6/16 anonim ***** válasza:
A komoly, érett felnőtt viselkedés nem iskolai végzettség függvénye. De én nem is irkálok neked többet, tégy úgy, ahogy jólesik. Mindenkinek szíve joga, hogy mi alapján szelektálja az embereket.
2013. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
az egyetemisták mióta értelmesebbek egy dolgozó embernél. egyetemre járok, csak béna és köcsög pasikkal találkozok ott. pont olyanokkal akik nem gondolnak komolyan semmit. általában elbulizzák az életüket az egyetem alatt aki meg nem az meg stréber és nem jön be a többségnek ...
2013. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Látom tényleg mindenki megfogta a kérdés lényegét....
2013. febr. 11. 12:43
 9/16 anonim ***** válasza:
attól függ, hol laksz. Pécsen lesz.
2013. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Budapest :-(
2013. febr. 11. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!