Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom mostanában rákapott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában rákapott néhány furcsa dologra. Srácok! Lány vagyok és a barátom arra kér, hogy ujjazzam meg, mert izgatja a téma. Szerintetek meleg lehet?

Figyelt kérdés

Ez halálosan komoly sajnos, régóta vagyunk párkapcsolatban és az ilyenek kezdenek zavarni. pl. azt is mondja, hogy szerinte izgató lehetne az is ha én csinálnám felcsatolhatóssal. Nekem ezek a dolgok rohadtul nem jönnek be és ezt már néhányszor az értésére adtam.


Kezdjek aggódni, hogy baj van? Már kérdeztem nyíltan és hevesen rávágta, hogy nem meleg mert ő ezt csajjal képzeli el és nem pasival. Szerintem ez a dolgokon nem változtat... Mondjatok valamit könyörgöm.

20/L



2014. máj. 30. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem jó hír...az embernek vannak ilyen dolgok a fejében, de a normális ember elfelejti.
2014. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Miert kell mindgyart betegsegre gondolni?

prosztatamasszazsrol meg nem

hallottal?

2014. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem kb 7 éve folyamatosan ujjaz minden barátnőm, mert imádom a prosztataorgazmust. Ettől még egyáltalán nem vagyok meleg. Ő sem az. Ami a nőknél a G-pont izgatásával elért orgazmus, az a férfiaknál a prosztataorgazmus. Nem tudom elmondani, de még körbeírni sem, hogy mennyire jó.

27F

2014. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Vannak srácok, akiknek van ilyen dilijük, nem feltétlenül homo hajlamúak.


Viszont el kell beszélgess vele róla, és el kell gondolkodnod...

1. Képes vagy-e megtenni anélkül, hogy neked problémát okozna?

2. Ha nem, ő meg tud-e lenni enélkül?


Ha összetudjátok egyeztetni, OK. Ha nem, és neki fontos ez, akkor viszont számolni kell vele, hogy ez hosszú távon problémát fog okozni a kapcsolatotokban.

2014. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Hát szerintem kíváncsi a barátod az ilyen dolgokra.

Szerintem sem normális dolog :/


Mond meg neki újra-meg újra, hogy Te ilyesmit nem csinálsz és ne is kérje tőled, mert számodra ez tabu.


Ha nem ért a szóból, akkor lapát... mert idővel ez tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat és esetleg máshol fogja keresni az ilyen örömöket.

2014. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. máj. 30. 15:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi szereti, ha izgatják a prosztatáját újjal, vagy a fenekét nyelvel. Ez nem a melegség jele elsősorban, csak egy olyan érzés, amit más nem válthat ki. Én is szeretem, és nem vagyok meleg :D Elősször barátnőm olvasott egy cikket erről és úgy próbáltuk ki és rákaptam :D De egy műfarokkal csinálni, azt nem tudom, az már egy magasabb szint, amire már nem vágyom :D
2014. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

A homoszexualitás nem betegség ! -.-


Kérdező ne legyél már gyökér. Nem halottál még prosztataorgazmusról? Én simán megcsinánám a barátomnak ha arra kérne...

22L

2014. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 szamo77db ***** válasza:
100%
Dehogy meleg! Az ott egy nagyon érzékeny terület és ha jól csinálják ott a dolgokat, nagyon finom tud lenni. Én még azt is élveztem, amikor gyerekkoromban lázas voltam és kúpokat dugtak be nekem a popsimba.
2014. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szamo77db ***** válasza:
100%
Kezet mos és annyi! Ezért kár lenne egy kellemes érzéstől megfosztania a barátját.
2014. máj. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!