Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Domináns, határozott nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns, határozott nők?

Figyelt kérdés

Fiatal, papucs, alárendelt, szubmisszív, szolgalelkű, talpnyalóval ismerkednétek?

Nem alkalmira, és nem anyagiasra.

Engem hosszú táv érdekel.


25F



2014. máj. 31. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem vonzanak a tutyimutyi Férfiak.
2014. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te dominát keresel, nem pedig domináns és határozott nőt:) Azoknak ugyanolyan határozott férfi kell, nem az, hogy uralkodhassanak másokon.
2014. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóval te domináns nő vagy utolsó?
2014. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Abban az értelemben, hogy határozott és céltudatos vagyok, és kitartok az elveim mellett igen. Illetve ha kell, felemelem a hangom. Ennyi.
2014. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A domináns szó azt jelenti uralkodó, nem azt hogy határozott.
2014. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy dolog, hogy maga a szó eredeti jelentése szerint mit jelent, és egy másik hogy milyen jelentéssel használják.

De rendben, legyen akkor a keresett szó az asszertivitás, asszertív viselkedés. Viszont ebben az esetben a kérdező is erősen keveri a fogalmakat, hiszen jelzőnek a határozottat használta a domináns mellett.

2014. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én domináns nő vagyok, igaz 49 éves de nagy tapasztalatom van a témában. Ha gondolod írj. :)
2014. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!