Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarnak a nők erős,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a nők erős, határozott domináns férfit, amikor nem szeretik ha irányítják őket?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Határozott legyen,a másik kettő nem fontos nekem.
2014. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg kell találni az arany középutat. Én sem szeretném, ha állandóan irányítana valaki, de néha nincs vele bajom :) És fontos, hogy a férfi domináns legyen és őt se kelljen mindig terelgetni.
2014. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát az ilyen az aranyat ér olyan ritka benne van a nevébe "arany középút" :D
2014. jan. 12. 22:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert azért azt sem akarom, hogy nekem kelljen irányítani. Az sem baj ha egyes helyzetekben meg tud védeni. Dominánsnak nem kell lennie. Legalábbis velem szemben ne legyen.
2014. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azért mentem rá a határozottságra,mert nincs rosszabb egy határozatlan pasinál.(tapasztalat).Első voltam.
2014. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Missi_Key ***** válasza:
Elég ha a sexben domináns... Még hát azért ne legyen könnyen manipulálható, az nem jóXD
2014. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha ő az irányítóbb, a kezdeményezőbb. De ahogy írják: az arany középút...
2014. jan. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PearlDiver ***** válasza:
25%

Az, hogy a nők nem szeretik, ha irányítják őket, tanult dolog - női emancipáció, modern egyenjogúság, szüfrazsettek stb. Szóval a nők ma mr úgy nőnek fel, hogy ezt hallják-látják, nyilván a legtöbb nő eléggé önálló lesz mire felnő, öntudatos és képes a saját életének irányítására. Ez amúgy teljesen rendben van, szerintem is egyenlőségre van szükség ilyen dolgokban.

Viszont ami évmilliókon keresztül bele lett kódolva a nők genetikájába, az az alárendeltség, hiszen az ősférfi volt az erősebb, mint az ősasszony, sőt általában az alfahím kapta meg a legtöbb nőstényembert és így az ő génjei maradtak fenn. Egészen a 20. század elejéig a legtöbb civilizált kultúrában fel sem merült, hogy ne aférfi parancsoljon, és kerüljön előtérbe a legtöbb esetben.

Szóval amikor a fent említett jelenséget tapasztalod, ott bizony a nőt két dolog irányítja: a génjei és az öntudata.

24F

2014. jan. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem tudom, velem lehet a baj, de én pont a határozatlanságot kedvelem...
2016. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!