Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy művelt, finom lelkű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy művelt, finom lelkű, domináns, határozott,50 feletti férfit mi minden foghat meg egy huszonéves lányban?

Figyelt kérdés

Az odáig tiszta sor, hogy fiatal és vonzó, de én arra is kíváncsi vagyok, hogy ezen túl mi minden ragadhat meg egy ilyen férfit egy fiatal lányban. Nem csak fizikai vonzalom az, amit tanúsít felém egy ilyen férfi, és nem igazán értem, hogy az ő adottságai mellett miért nem egy csinos, jó egzisztenciával rendelkező, dögös 40-es a kiszemeltje. Láthatóan nagyon megfogtam, mondhatni oda van értem.

Az szerepet játszhat, hogy én is a régi értékeket vallom, és másabb az értékrendem, viselkedésem, megjelenésem, mint a legtöbb mai lánynak?

Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy mivel tudtam így megfogni. Beosztása és tulajdonságai miatt tapadhatnak rá a 40-es nők.

Vélemények?



2014. ápr. 6. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Szép,feszes,egészséges,szűk punci,nincs kapuzárási pánikja,kisebb az esélye a szülési komplikációnak,naivabb.
2014. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Szűk punci, naivitás.
2014. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tested.
2014. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt te csak hiszed, hogy különb vagy a többinél. Egy kaptafára vagytok gyártva, mind egykutya.
2014. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is megfogtam egy 50en túlit.
2014. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A naivitásod illetve az a kb. -20 év a fonnyadó, ráncosodó 40es konkurenciához képest...
2014. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!